Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 203
  • Odpowiedz
@soshiu: Każdy czasem się kłóci, ale nie wyobrażam sobie odezwać się tak do mojego niebieskiego, albo żeby on odezwał się tak do mnie. Nawet w trakcie kłótni trzeba mieć klasę i szacunek do drugiej osoby (i siebie również)
  • Odpowiedz
powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem”


@soshiu: A jesteś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak poważnie, dziewczyna cię nie szanuje, taki związek nie ma sensu. No chyba, że odpowiada ci poniewieranie przez kobietę. Nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@soshiu: ja usłyszałam nieraz że jestem egoistką i dziwką. Już nie jesteśmy razem. Jest mi z tą myślą fenomenalnie, a z każdym dniem coraz lepiej
  • Odpowiedz
@soshiu: Zaufaj mi, skoro tak cię już zwyzywała to następnym razem będzie już tylko gorzej. Więc teraz albo ty musisz to skończyć albo ona to zrobi w pewnym momencie. Bardzo toksyczna relacja i dość mocny abuse.
  • Odpowiedz
@soshiu: powinieneś ja #!$%@?ć z domu aby ciebie przepraszała na kolanach za takie słowa. Jak ma Ciebie kobieta szanować jak sam się nie szanujesz. Jak nie masz szacunku w oczach kobiety to jesteś skończony i prędzej czy później z Tobą zerwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: gdybyś z nią teraz zerwał o podał powód, to by cię błagała o wybaczenie. Potem gdybyś jej wybaczył, to wiedziałaby, że szanujesz sam siebie i nie pozwolisz na obrażanie . Na twoim miejscu zrobiłbym to, żeby coś samemu sobie udowodnić, a jeżeli uniesie się honorem , to tym lepiej dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@soshiu: Mój brat był z taką. Wierz mi, to było piekło, mimo że widywaliśmy się bardzo rzadko to jej toksyczność aż się wylewała. Olej taką bo ona nigdy się nie zmieni. Jest do cna zepsuta. To odpowiednik faceta który leje kobietę po pijaku. Będzie pięknie przepraszać a potem znów awantura. I z każdym rokiem będzie gorzej. Nie polecam.
  • Odpowiedz