Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz grałam i skończyłam Wiedzmina 2. Fenomenalny! Za niedługo biorę się ponownie lecz teraz po drugiej stronie barykady :D

Do W2 miałam podejście zaraz po jedynce, ale jakoś odpuściłam w trakcie samouczku bo mechanika gry mnie pokonała xD trójkę i dodatki miałam w ręce w dniach premier. I dwójka była naprawdę tak świetna, że nie jestem pewna czy nie podobała mi się bardziej od trójki, a ją przeszłam 4 razy na różne sposoby :D
#wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3 #gry
  • 7
@MechanicznaPitaja: Głównymi grzechami W2 było to, że po pierwsze zbytnio poszli w zachodniego odbiorcę, przez co odrobinę stracił tego oryginalnego klimatu serii, oraz pozornie wydawał się być krótki, jeżeli ktoś nie przechodził gry drugą ścieżką. A szkoda, gra wydaje się być trochę niedoceniona, bo fabułę ma naprawdę dobrą, może nawet lepszą od jedynki, a zdecydowanie lepszą od trójki.

@MechanicznaPitaja: @Variv: @Donmaslanoz14: kilka minut temu przeszedłem pierwszy raz Wiedźmina 2 i jestem rozczarowany. pierwsza część mnie wkręciła maksymalnie, zarówno styl walki, jak i cały interfejs mi siadł bardziej niż w drugiej części. naprawdę ten interfejs, idea książek, mapa itd. nie podobały mi się. questy nudne lub sprawiające mękę przez godzinę (smok, Lethe, Kejran). mam nadzieję, że trójeczka jest znacznie lepsza od obydwu części, ale póki co sobie zrobię