Wpis z mikrobloga

  • 1100
Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moje dane bez mojej zgody?
Już wszystko o nas wiedzą, oprócz chyba jedynie rozmiaru buta. Czy PESELe niepełnoletnich i osób ubezwłasnowolnionych też? To jest skandal i sk....two. Dla mnie każdy wyborca PiSu jest niebywałym bezmózgowcem. Wy w ogóle potraficie na siebie spojrzeć w lustrze?
#polityka #polska #bekazpisu #wybory #oswiadczenie #polska #kaczynski #tvpis #koronawirus
Filippa - Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moj...

źródło: comment_1588003240PoWmkO9U8RkMEAjJcH2btc.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filippa a przy tradycyjnych wyborach wyrażasz zgodę każdorazowo na to aby twoje dane pojawily sie w spisie wyborcow?
Jak już się musicie piłować o wszystko to chociaż robcie to z głową trolle.
A ten tweet też jakiś troll wysral bo nr pesel nie zalicza się do danych wrazliwych wiec rodo nie obowiazuje.
I cyk. Walic rzetelność informacji.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo dobrze że słońce Peru wprowadził stan wyjątkowy jak pół Polski było pod wodą. Zagłosuje na Kidawe a wrócą lepsze czasy. Wreszcie wyleczę się porządnie w prywatnym szpitalu. Pójdę sobie do prywatnego lasu i na reszcie na wakacje polecę Lufthanza na szparagi.
  • Odpowiedz
Dla mnie każdy wyborca PiSu jest niebywałym bezmózgowcem. Wy w ogóle potraficie na siebie spojrzeć w lustrze?


@Filippa: Potrafią, ale tylko i wyłącznie z obrzydzeniem. Niekiedy nawet spluną na ten swój durny chłopski spedalony ryj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@svickova: Mam wysoko postawionego znajomego w ministerstwie finansów i to ponoć jest plan na tarcze antykryzysowa 3.0, wezma chwilówki na każdego obywatela a pozyskane pieniądze rozdadzą między sobą aby przetrwać kryzys ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poczta ma dostęp do bazy pesel od lat na rzecz realizacji abonamentu rtv. Tak samo jak komornicy, prokuratorzy, policjanci, notariusze i w c--j innych instytucji. Oburzać się trzeba było lata temu.


@Blatow: Nagle polaki dowiedzą się że NFZ ma dane na temat tego: że biorą lek na rzeżączkę, upławy pochwy i krótkoprącie( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tak z numerami PESEL i adresem i osobą najbliższą (kontaktową
  • Odpowiedz
No ale NFZ miał te dane prawnie. A nie bo rozporządzenie w nocy wydano na 14 dni przed wyborami


@Rga79: Mi nie chodzi o przekazanie samych danych, tylko fakt że ludzie myśleli że jak miasta nie przekażą danych to będzie jakaś blokada wyborów, a to że ta władza złamała już wszelkie istniejące normy prawne, z konstytucją na czele to chyba wiadomo każdemu.
  • Odpowiedz