Wpis z mikrobloga

  • 1100
Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moje dane bez mojej zgody?
Już wszystko o nas wiedzą, oprócz chyba jedynie rozmiaru buta. Czy PESELe niepełnoletnich i osób ubezwłasnowolnionych też? To jest skandal i sk....two. Dla mnie każdy wyborca PiSu jest niebywałym bezmózgowcem. Wy w ogóle potraficie na siebie spojrzeć w lustrze?
#polityka #polska #bekazpisu #wybory #oswiadczenie #polska #kaczynski #tvpis #koronawirus
Filippa - Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moj...

źródło: comment_1588003240PoWmkO9U8RkMEAjJcH2btc.jpg

Pobierz
  • 46
Już wszystko o nas wiedzą, oprócz chyba jedynie rozmiaru buta.


@Filippa: Żona kolegi pracuje na poczcie. Poproszę ją jutro o sprawdzenie czy jest info, jaki masz rozmiar buta i kiedy będziesz mieć okres. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurła, niesłychane żeby listonosz znał mój adres i dostarczył mi dokumenty w zaklejonej kopercie! Niebywałe gdzie na świecie tak jest?! To skandal! Koń Sty Tuncja !!!!
@TurboDynamo w prawdziwym nie komunistycznym państwie żaden listonosz nie zna adresu. Urzędy i banki też nie powinny przekazywać danych wrażliwych poczcie. Otworzyłeś mi oczy na skalę łamania praw człowieka w "ten kraju".