Wpis z mikrobloga

  • 1100
Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moje dane bez mojej zgody?
Już wszystko o nas wiedzą, oprócz chyba jedynie rozmiaru buta. Czy PESELe niepełnoletnich i osób ubezwłasnowolnionych też? To jest skandal i sk....two. Dla mnie każdy wyborca PiSu jest niebywałym bezmózgowcem. Wy w ogóle potraficie na siebie spojrzeć w lustrze?
#polityka #polska #bekazpisu #wybory #oswiadczenie #polska #kaczynski #tvpis #koronawirus
Filippa - Przecież to jest jakiś pieprzony kryminał. Jakim prawem ktoś udostępnia moj...

źródło: comment_1588003240PoWmkO9U8RkMEAjJcH2btc.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Swoją drogą nawet jeśli mają bazę PESEL, to i tak nie mają rejestrów wyborców, nie wiem, po co im same pesele.


@svickova: w bazie pesel jest od cholery informacji, a po co im? No żeby mieć. Potem można przekazać skarbówce na przykład.
  • Odpowiedz
  • 0
@BezDobry a dostarczył ci kiedyś listonosz przesyłkę bez adresu na kopercie Twojego? Nie? No właśnie. Listonosz ma dane od osoby która wysyłała,która jakoś od Ciebie Twój adres zdobyła. Myśl.
  • Odpowiedz
@holan myśl... Najpierw krzyczą konstytucja a potem chcą przełożyć wybory bo 5-10% poparcia.
Czemu tak euro kołchoz krzyczy żeby przełożyć wybory? Nie na rękę są im obecne rządy. Miała być wyprzedaż majątku państwowego a jest konsolidacja.
  • Odpowiedz