Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich tzw "celebrytów" czy osób zwanych rozpoznawalnymi których miałem okazje spotkać w życiu najbardziej szanuje Mariusza Pudzianowskiego. Spotkałem go kilkukrotnie ze względu na fakt że trenował w Sparta Gym Warszawa a ja pracuję tuż obok. Piszę o tym nie bez kozery bowiem i dzisiejszego poranka miałem okazje spotkać pana Mariusza tym razem na stacji benzynowej. Koleś jest hitem, mimo tak wielu sukcesów i rozpoznawalności jest tak do bólu normalnym kolesiem. Stoje za nim w kolejce a on akurat płacił za wache. W tym samym czasie z zaplecza wyszła starsza pani i mówi do dziewczyny przy kasie że nie dołoży piwa bo skrzynka z brakującym tematem stoi wysoko na reszcie skrzynek i ona tego nie zdejmie. Pudzian nie myślał nanosekundy. Od razu wypalił "proszę Pani ja chętnie Pani pomogę, nie ma najmniejszego problemu. Babka mówi nie no co Pan a ten od razu jej przerwał mówiąc stanowczo
NALEGAM, PROSZĘ DAC SOBIE POMÓC. Wszedł na zaplecze i za moment wrócił uśmiechnięty :) obie Panie chyba nawet nie wiedziały kim on jest, niemniej Pan Mariusz to jest super człowiek, szanujcie Pana Mariusza bo to naprawdę równy gościu jest

#gownowpis #heheszki #pudzian i chyba trochę też #gruparatowaniapoziomu do której z pewnością Pudzian należy
Pobierz Lezhrass - Ze wszystkich tzw "celebrytów" czy osób zwanych rozpoznawalnymi których mi...
źródło: comment_1587960850b4lANfJBo8jV9qh7geOVEa.jpg
  • 70
imieniny u cioci, cała rodzina jedzie

mama i tata wołają żebym się zbierał

ja 15 lat piwniczak siedzę przed kompem

mam nadzieję że jak się nie odezwę to zapomną i pojadą

wbija ojciec

"KU*WA NIE BEDZIESZ ZNOWU W DOMU SIEDZIAL"

jedziemy do cioci

u ciociu cała rodzina, jakieś ciotki których nie poznaję, wuja Rysiek kawalarz opowiada historyjki jak na kolei pracował

wszyscy smieja sie jakby slyszeli je po raz pierwszy

"ZOSIA KIEDY
@FELIX90: Kolego, to było żartobliwe nawiązanie do "eksmisji dzikich lokatorów". W praktyce sąd stwierdził, że to pudzian łamał prawo, a nie właściciel. I faktycznie dziki lokator jest nielegalny, ale dzika róża już na przykład nie. Dziki nie zawsze znaczy nielegalny :)
Film, który zmienił moją opinię o Pudzianie.

TLDW pewne małżeństwo prowadzace hotelik było w trakcie rozwodu. Mariusz kupił od pani udział i wszedł z kolegami przemeblować hotel. Mąż mówił mu, że sąd nie zakończył sprawy i nie ma podziału majątku i nie może sobie wybierać pięter i zabierać rzeczy. Interweniowała policja a sprawa trafiła do sądu.
m.....0 - Film, który zmienił moją opinię o Pudzianie. 

TLDW pewne małżeństwo prowad...
@Elaviart: wyszła zaraz za nim i powiedziała coś w stylu "dziękuję Panu ślicznie same byśmy nie dały rady musiałby kierownik na drugiej zmianie to zrobić a Pan taki umięśniony dla Pana to był pryszcz" a Mariusz na to " cała przyjemność po mojej stronie, żaden problem".

Żeby była jasność - ja nie twierdze że to człowiek bez skazy i ze w swoim pudzianowym życiu nie zachował się jak cham i prostak.
kiedyś jakiś wykopek pisał, że Twoja matka to #!$%@?..to znaczy, że to prawda? Polecam najpierw weryfikować informacje samodzielnie a nie ślepo wierzyć komuś bo ktoś tam kiedyś coś tam powiedział i chyba pudzian to #!$%@? jest


@zielinski998: Przyppmnij sobie aferę z przejęciem hotelu, tu akurat wyszło kim jest naprawdę.
Zresztą co by nie zrobił nic by to nie dało. Nawet jakby był najlepszy to nic by nie dało, bo ktoś mógłby
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ale gościu ja nie wnikam w co on wierzy, co mówi, jakie ma poglądy. Po prostu doceniam ten mały gest na który zdobyło by się 1% społeczeństwa, tak sami z siebie. Nie wiem z jakiej gliny jest ulepiony ale ten konkretny czyn nie pod publiczkę, nie żeby sie komuś przypodobać tylko zwykły prosty gest który jego nic nie kosztował a komuś ulatwił życie ja doceniam. Bo przyszło mu to naprawdę