Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich tzw "celebrytów" czy osób zwanych rozpoznawalnymi których miałem okazje spotkać w życiu najbardziej szanuje Mariusza Pudzianowskiego. Spotkałem go kilkukrotnie ze względu na fakt że trenował w Sparta Gym Warszawa a ja pracuję tuż obok. Piszę o tym nie bez kozery bowiem i dzisiejszego poranka miałem okazje spotkać pana Mariusza tym razem na stacji benzynowej. Koleś jest hitem, mimo tak wielu sukcesów i rozpoznawalności jest tak do bólu normalnym kolesiem. Stoje za nim w kolejce a on akurat płacił za wache. W tym samym czasie z zaplecza wyszła starsza pani i mówi do dziewczyny przy kasie że nie dołoży piwa bo skrzynka z brakującym tematem stoi wysoko na reszcie skrzynek i ona tego nie zdejmie. Pudzian nie myślał nanosekundy. Od razu wypalił "proszę Pani ja chętnie Pani pomogę, nie ma najmniejszego problemu. Babka mówi nie no co Pan a ten od razu jej przerwał mówiąc stanowczo
NALEGAM, PROSZĘ DAC SOBIE POMÓC. Wszedł na zaplecze i za moment wrócił uśmiechnięty :) obie Panie chyba nawet nie wiedziały kim on jest, niemniej Pan Mariusz to jest super człowiek, szanujcie Pana Mariusza bo to naprawdę równy gościu jest

#gownowpis #heheszki #pudzian i chyba trochę też #gruparatowaniapoziomu do której z pewnością Pudzian należy
Pobierz Lezhrass - Ze wszystkich tzw "celebrytów" czy osób zwanych rozpoznawalnymi których mi...
źródło: comment_1587960850b4lANfJBo8jV9qh7geOVEa.jpg
  • 70
@Lezhrass: Ja z tego zrozumiałem, że starsza pani argumentem o wysoko umieszczonej skrzynce chciała się wykręcić od wykładania piwa do lodówki, być może zrobić sobie przerwę od ciężkiej pracy z racji wieku (stąd jej publiczne tłumaczenie) i nawet próbowała uprosić pana Mariusza słowami "nie no co Pan". Ale Pudzian był bezlitosny i załatwił zmęczonej starszej osobie kolejne 15 minut intensywnej tyrki. Jakby Ci taki Mariusz Pudzianowski wlazł za biurko w robocie,