Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
Pobierz
źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg
  • 438
@KarPaKo: chciałem uniknąć bycia tak błędnie zrozumianym

Oczywiście, że nie hańbi. Jednak nie zrozumiałbym człowieka który byłby z takiej pracy dumny - tylko tyle. Liczę, że dla ludzi tego typu praca jest zatrudnieniem przejściowym i wierzę, że każdy człowiek ma większe ambicje.
@czarny_minion 2000 lat temu i nie tylko domy publiczne były normalnie dostępne na ulicach ówczesnych miast, każdy wiedział co to za miejsce i co się tam dostaje, ludzie często i gęsto uczęszczali czy to ojcowie z synami, czy w ramach imprezy, zwykłej rozrywki JEDYNA różnica jest taka że nie było internetu ale nikt jakoś nie chował się z porstytucja, była znana i korzystana i wątpię żeby wszystkie nałożnice chodziły z głową w
@czarny_minion: Nie mam nic do jej pracy samej w sobie ani do tego, że mówi o tym głośno. Ale zapomniałaś napisać jaka ta dziewczyna jest zj*bana i jaki poziom reprezentuje na tym Instagramie... Obserwowałam z ciekawości ale długo nie dałam rady, idealny przykład jak pieniądze stopniowo wypalają mózg xd
Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy"


@czarny_minion: bo to po prostu jest praca. I bardzo dobrze, że jak mówi A to mówi też B - skoro czymś się zajmuje, to nie ma problemu o tym mówić. Przede wszystkim stawia sprawę jasno. Po drugie jest to też korzyść dla niej samej, bo instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych social mediów, co oznacza skuteczną reklamę
@czarny_minion: jej sprawa, co ze sobą robi, ale namawianie do aprobowania tego jest durne. Były takie siksy, co pisały, że gdy córka ci ogłosi, że jest sexworkerką, to reakcja inna niż "wspaniale kochanie" oznacza jakieś tam zacietrzewienie i shaming.
@czarny_minion: To po co wchodzisz na takie profile. Nie jesteś klientem to nara, a za patrzenie też się płaci, bo te nudesy wcale nie są za friko, ktoś za nie wcześniej grubo zabulił. Poza tym podbijasz staty "oglądających". Dziwki zawsze były są i będą, a to że się wyłamałeś z banki dzisiaj nie znaczy, że ich wcześnie nie było.