Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koroluk: z bycia #!$%@?ą i #!$%@? nie ma żadnego pożytku, śmieszne są teksty o przydatności ich okupacji. Chyba, że pozytywem będzie że większość #!$%@? w końcu popełnia Sudoku, a #!$%@? trafia jakiś syf i też padają.
@BaronUngern: pluje na nią i tyle

Nie interesuje mnie czy jest #!$%@?@ czy nie oraz czy się tym chwali
Chodzi o to w jaki sposób się chwali - chwali się w sposób #!$%@? (przykład iPhona) i dający zły przykład innym, a najgorzej innym dziewczynom

Jak już jest taka przeciw i chwali się tym, to niech robi to z klasa i rozwaga - niech opowie o technikach zabezpieczenia się, niech opowie swoją
@czarny_minion: Czy według Ciebie ona na serio napisała, ze ona dostała iPhone a „wy co biedaki”? Przecież to widzą osoby, które ja śledzą wiec obraza swoich widzów. Czy może jest to powiedziane żartobliwie? Ja myślę, ze jest to napisane w 95% na poważnie a 5% to w żartach czyli jednak głównie na poważnie. I ci ludzie jej za to nie przestają śledzić? Chore, ona ich jawnie obraża.
@niezwornowazony: W 100% się zgadzam z tym co napisałeś i też jestem pełny podziwu dla osób, którzy w jakiś sposób wychodzą przed szereg. Jednak nie wiem czy do końca ta laska z posta wpisuje się w tą charakterystykę. Wyraźnie pokazuje, że robi to jedynie dla pieniędzy. Nie idzie za tym żadna idea, żadne życiowe ambicje, a jedynie chęć pokazania drogich gadżetów anonimom w telefonie. Czy takie zachowanie powinno być godne podziwu?