Wpis z mikrobloga

Skoro mięso jest takie #!$%@? to po co weganie tworzą takie coś ? XD szczerze to wolałbym zjeść kurczaka na antybiotykach niż coś takiego


@Megasuper: Odpowiedziałeś sobie sam, bo nie chcą #!$%@?ć kurczaka na antybiotykach czy z solą odpadową i wolą jeść to.
  • Odpowiedz
@Megasuper: to jedz. Większość wegetarian i wegan nie je mięsa nie dlatego, że im nie smakuje, bo smakuje. Nie jedzą ze względu na zwierzaki, inni klimat a inni czysto zdrowotnie. I tyle.
  • Odpowiedz
i dlatego jedzą cos co wygląda jak zmielone zwierzę skoro tak nie lubią takiego 'pozyskiwania'? xd


@Luka1612: ważniejsze jest to jak wygląda od tego, że nie przyczynia się do cierpienia zwierząt? XD
  • Odpowiedz
@Megasuper: przecież to nie weganie tworzą, tylko producenci. Myślę, że weganom obojętne jest czy to się nazywa burger, czy placek czy cokolwiek. Kupowaliby tak czy inaczej ;) Mięsożercom też powinno, choć z jakichś przyczyn bardzo ich to denerwuje :)
  • Odpowiedz
@OmarBongo myślisz że ratujesz krówki w ten sposób? Serio pytam bo nie rozumiem takiego toru myslenia? W jaki sposób populacja wegetarian pomogla zwierzętom lub polepszyła ich los? Pytam powaznie, moze dzieki tobie zrozumiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shaggy_dg: a przeczytałeś mój komentarz? Gdzie ty widzisz biedne krówki? Nie jem z powodów klimattcznych, hodowla bydła jest aktualnie zbyt duża co ma wpływ na atmosferę. Sam może tego nie zmienię, ale już 2 znajomych jak zobaczyli ze jak potrafię nie jeść to zrezygnowało, powoli efekt domina może zadziała i coś się stanie, jak nie to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OmarBongo tak jak sądziłem... #!$%@? mózgowe xD #!$%@? huty, miliardy ton wegla, przemysł naftowy...
Krufki powodują efekt cieplarniany...
I ty naprawde wierzysz ze oszukasz wraz z innymi nature xD
Jak bardzo trzeba siebie nienawidzić, żeby zaprzeczać własnej naturze? Potrzebujesz mięsa i tego nie zmienisz. Radze zacząć jaknajszybciej to moze mózg znowu zacznie działać prawidłowo.
  • Odpowiedz