Wpis z mikrobloga

o nie, ludzie mają wybór co chcą jeść, najgorzej XD


@Nale: Tu nie chodzi o wybór, a o głupie kopiowanie i stylizowanie vege potraw na potrawy mięsne i mięso.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shaggy_dg: a gdzie ja powiedziałem że inne rzeczy nie wpływają na klimat? Możesz przestać wkładać mi w usta słowa których nie powiedziałem? Mięso jadłem 24 lata i teraz nie czuję takiej potrzeby, akurat białko można wciąż pobierać z twarogu czy jajek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blaskun: wcale nie głupie, nie jem mięsa ale chce zjeść kielbe, to czego mam szukać? Oo wege kiełbasa, biorę i do widzenia, koniec tematu, to tylko nazwa a ułatwia innym zakupy
  • Odpowiedz
Kiedyś trochę próbowałem weganizmu i nie że względu na to, że mieso jest c-----e tylko po prostu dla środowiska i zdrowia


@starlight_92: miałem podobnie ale z witarianizmem , uważam że to ciut lepsza droga , tyle że w naszych realiach ciężko bawić się z dehydratoorami :)
  • Odpowiedz
@Megasuper: Te wege mięsa są dobre. Smakują jak normalne mięso a nie są pozyskiwane w tradycyjny sposób. I cenowo też już przystępne, w Lidlu np wege burgery 8 zł za dwa. Do niedawna wegańskie żarcie było pieruńsko drogie, dzięki temu że wchodzi powoli w mainstream staje się tańsze i dostępne w zwykłych sieciówkach.
  • Odpowiedz
Niektórym nie chodzi o to jak mięso jest pozyskiwane ale o to że mięso powoduje wiele stanów zapalnych w organizmie i przyczynia się zwężania tętnic. Istnieją też dowody na to że Spartanie w ogóle nie jedli mięsa a byli terminatorami bo białko można efektywniej dostarczać warzywami ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blaskun: no i gitara, taka jakby parówka wyszła i byś tak to mógł nazwać :D jeszcze byś sprawił uśmiech na mojej twarzy tym, podwójna korzyść XD
  • Odpowiedz