Wpis z mikrobloga

gdzie to można kupić? Swoją drogą co Ci to przeszkadza?


@starlight_92: lidl. Burgery niezłe, mielone takiese.

Najlepszy roślinniak jest w burger kingu poki co. Max premium burger też na dobre.

Teraz w lidlu kupiłem kolejne wegeburgerki - co ważne, bez soi. Wieczorem będzie próbowane.
  • Odpowiedz
Ludźmi jak jest #!$%@? łatwo manipulować. Znam osoby co całe życie #!$%@?ły mięso, ale przyszła moda jakoś po 2010 i nagle biedne zwierzątka, mięso fuj xD


@Tami: ludźmi jak jest #!$%@? łatwo manipulować. Znam osoby co całe życie nie #!$%@?ły się innym do życia, ale przyszła moda na jechanie po wegetarianach i nagle hehe ale gupki, ja to zawsze kupuję mięso wieprzowo-wołowe, żeby mieć pewność, że co najmniej dwa zwierzęta
  • Odpowiedz
Znam osoby co całe życie #!$%@?ły mięso, ale przyszła moda jakoś po 2010 i nagle biedne zwierzątka, mięso fuj xD


@Tami: o kurde dobre! Ja znam osoby co normalnie do 6 roku życia nie potrafiły czytać i nagle 7 lat i wielcy czytelnicy i jeszcze pisać zaczęli. Ech ta moda co manipuluje ludźmi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A ja powiem tylko że trzeba naprawdę nie mieć zajęć żeby wdawać się w gimbokłótnie wegetarianie-miesążercy. I to jest w gorących, poziom wykopu stabilny. Już wolę oglądać Kononowicza
  • Odpowiedz
  • 12
Jak komuś może się nie podobać hodowanie zwierząt w sadystycznych warunkach tylko po to żeby potem je zabić i zjeść, co za debile xD i jeszcze rezygnują z czegoś żeby zmniejszyć skalę problemu, degeneraci
  • Odpowiedz
@Megasuper: Ja nie jem mięsa od roku, przestałam jeść mięso hodowlane, ale zawsze lubiłam smak. Czasem kupię sobie takie wymysły. Jest to spoko jak np robisz grilla czy coś, to zamiast jeść tylko pomidory i chleb pieczony, to można se wszamac takie coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: jako osoba która pracowała w jednej z wiodących marek w uk, założonej przez żone angielskiego piosenkarza mogę powiedzieć że produktów mięso podobnych tej firmy nigdy nie ruszę, ilość chemii w tym jest porażająca do tego wszystko smażone na głębokim oleju który wymienia się nie zbyt często...
natomiast produkują inne smaczne rzeczy jak ciasta nadziewane różnym farszem warzywnym i cały proces jest ogarnięty porządnie
  • Odpowiedz
szczerze to wolałbym zjeść kurczaka na antybiotykach niż coś takiego


@Megasuper: Bo jesteś plebejuszem, który nie dość że ma w dupie własne zdrowie to jeszcze nie potrafi odróżnić dobrego mięsa od #!$%@?. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Megasuper: ja #!$%@?. Jem mięso, dużo mięsa, ale mnie juz cringe bierze na niektórych tutaj. Normalnie trzeba tłumaczyć non-stop, czemu weganie jędzą takie rzeczy, ale jak grochem o ścianę. Niektórzy nie chcą krzywdzić zwyczajnie zwierząt, źle sie czują jedząc mięso, ale sam smak miesa lubią. Nie kumam, jak można tak spuszczać się do mięsa i mieć ból dupy, bo ktoś sobie je wegański kotlet xD sam lubię takie rzeczy od
  • Odpowiedz