Wpis z mikrobloga

IPhone 6s kupiony pod koniec 2015 dostał dziś najnowsza aktualizację do13.4.1, tym samym producent wciąż wspiera produkt, który ma 4.5 roku. Wparcie pewnie skończy się z iOS 14, czyli po 5 latach od premiery. Wciąż działa bardzo dobrze, a żona nie myśli o zmianie.

Czy ktoś ma androida z tych lat? Macie tam aktualizacje? Ktoś ma w ogóle dobrze działającego Androida z 2015?

Tylko proszę bez wojenek. Ja nikogo nie zamierzam przekonywać do Iphone, ani zniechęcać do innych telefonów. Każdy ma swojego faworyta i niech tak zostanie.

Zapraszam do dyskusji.

#ios #iphone #apple #android #samsung #telefony
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostatniwrankingu: Po otrzymaniu tej wiadomości, mój iPhone się zaciął Patryk Kudlik بٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّ بٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّبٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّ بٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّبٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّ بٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّبٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّ بٍٍٍٍََُُُِّّّْرٍٍٍٍََُُِِّّّْآٍٍٍَُّ. Jak to naprawić?
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu a zapytaj żony jak to jest chodzić cały dzień z wygaszonym ekranem tak że prawie nic nie widzi bo bateria by padła w pół godziny na pełnej jasności, odwieczna beka z tego xD sam miałem iPhone siedem i przez to go zmieniłem
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: posiadam 6s od trzech lat - wtedy na rynku była już 7, ale stwierdziłem, że nie jest wart dopłaty. Wcześniej posiadałem flagowego LG G2 przez bodaj 3 lata i nigdy nie dostałem jakiejkolwiek OFICJALNEJ aktualizacji - nawet łatki bezpieczeństwa.

Telefon jest świetny, wygląd z tymi dużymi ramkami i fizycznym przyciskiem bardzo mi odpowiada, znacznie bardziej niż obecne ajfony z tym notchem. Jedynym minusem była bateria - telefon lubił się
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: te znaczki powodowały zawieszanie się ajfonów, ale one musiały być jeszcze z takimi emotkami wirusami. Wystarczyło komuś wysłać taki ciąg znaków w sms i gość już nie odpalił telefonu XD
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: nie no, apple nie korzysta ze standardowych słowników, tylko ma swoje. Dla przykładu Windows nie mając jakiejś czcionki zamieni Ci na prawdopodobnie standardowy, a ajfon będzie próbował to "przetłumaczyć" dopóki nie zdechnie
  • Odpowiedz
Często tu (i tylko tu) czytam o modowaniu androida. Telefon mi służy do dzwonienia, pisania SMS, wysłania maila, zrobienia zdjęć, korzystania z komunikatorów społecznościowych. I to tyle. Dlaczego i do czego więcej wykorzystywac telefon?


@nicnieslyszalam: skoro masz takie wymagania, to nic dziwne że ajfoniażom wystarcza model sprzed 4 lat, o funkcjonalności telefonu sprzed 8.

Co wprowadza ta aktualizacja? Czy to tylko typowy zapychacz?


@GoroncoMi: spowalnia ( ͡°
  • Odpowiedz