Wpis z mikrobloga

@TiempoSanto: Poziom znajomości nie ma tutaj większej roli tylko to jakim człowiekiem jesteś. Jeśli jesteś chytrusem, albo jakąś madką czy p0lką to nawet najlepszej przyjaciółce czy najlepszemu przyjacielowi nie dość, że nie zapłacisz wiecej za jakąś usługę czy coś, tylko bedziesz liczyć na coś na pograniczu wolontariatu,bo wychodzisz z założenia, że po prostu Ci się to należy i jak to Ty śmieszny człowieku nie chcesz mi pomóc, choć to dla Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TiempoSanto: znam taką jedną knajpkę gdzie gościu robi fenomenalne jedzenie i tak często tam bywam że się z nim zakumplowałem i mogłem prosić o zniżkę ale zamiast tego wolę zapłacić sto procent żeby czasem nie upadł

@TiempoSanto: Spoko, zawsze płacę normalnie kupując coś/usługę od znajomego. Ale sugerowanie, że to jest niby wsparcie, to robienie #!$%@? z logiki. Tak jakby ode mnie miało zależeć, czy jego firma przetrwa, czy nie. (_ )
@TiempoSanto: W obecnej sytuacji przy korzystaniu z usług małych przedsiębiorców od razu na wejściu płacę z góry gotówką i mówię, żeby pod żadnym pozorem nie drukować paragonu - płacenie VATu na pisowskiego okupanta to wspieranie ustrojów totalitarnych. Jeszcze nikt nie odmówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)