Wpis z mikrobloga

Jest piątek 2003 roku. Budzisz się z samego rana i odpalasz komputer, dobrze wiesz że możesz, ponieważ mama dzień wcześniej pozwoliła Ci dziś zostać w domu i nie iść do szkoły. Długo się nie zastanawiając odpalasz grę, którą starszy brat cioteczny zgrał Ci na komputer i przy okazji wgrał crack'a byś mógł grać bez płyty CD. Na biurku oprócz wczorajszego niedopitego napoju Hoop Winogronowy leży niedojedzona paczka maczug którą kupiłeś za kieszonkowe od taty w szkole. Bierzesz parę chipsów, popijasz sokiem a z szuflady wyjmujesz kartkę formatu A4 całą zapisaną dziwnymi krótkimi słowami typu:
-ASPIRINE
-PROFESSIONALTOOLS
-PRECIOUSPROTECTION
-THUGSTOOLS
-PANZER
-LEAVEMEALONE

...i wiele wiele innych. Doskonale wiesz do czego służą. Widzisz już ekran ładowania klikasz wczytaj grę i po paru sekundach znajdujesz się w Little Havanna otoczony zgrają jakiś kubańczyków w białych t-shirtach. Wsiadasz do pierwszego lepszego napotkanego auta, randomowo odpala się stacja Flash FM a tam w tle gra Hall & Oates - Out of Touch i udajesz się pod chawirę na środkowej wyspie. Czujesz się beztrosko, doskonale wiesz że najbliższę parę godzin spędzisz jeżdżąc od Malibu Club przez plażę Vice City po Downotown swoim mieniącym się w blasku słońca białym Infernusem, którego #!$%@?łeś Lance'owi.

#nostalgia #gta #vicecity #staregry #gimbynieznajo #feels #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1587721174bhMhh5O1Ng0VmzAJeA4MgG.jpg
  • 76
Pamietam, ze kuzyn przywiózł mi płytkę ze stadionu tysiąclecia, miałem z 10 lat, a płytę dojechałem tak, ze lekko pękła. Żeby odpalić grę musiałem na chwile włożyć płytę i po uruchomieniu szybko ją wyciągałem, tak by się nie rozsypała w cd romie. Te godziny z kolegami przy vice city to jedne z najlepszych chwil podczas mojego grania w jakiekolwiek gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O helikopterku nie będę
@Kadet20: kuzyn wgrał cracka i trzeba było montować obraz płyty w daemon tools lub alkohol 120% ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie było wtedy działającego cracka no-cd.
jeszcze była taka przerobiona wersja gta underground 2, podmienione prawie wszystkie modele aut, muzyka, dodane neony i inne bajery. to byli czasy, kilka lat później odkryłem moda Vice City Multiplayer, wciągało jak głupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kadet20: ech pamiętam jak rozpoczynało się grę, wsiadało się na skuterek i odpalała się stacja Flash FM, a tam leciało Self Control ()