Aktywne Wpisy
lanrof2 +17

Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz





źródło: temp_file7347315583924711866
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: IMG_0351
Pobierz@WiesniakzPowolania: Ja kupuję tylko na Marywilskiej, a wcześniej nawet na stadion jeździłem (。◕‿‿◕。) Czekam właśnie aż ponownie otworzą, bo na razie to kicha jest.
@LubieSzaszylkiZLublina: wszy syberyjskie dały by rade