Wpis z mikrobloga

ATEISCI MAJą ból dupy o pomnik, a nie mają bólu dupy o ławki za kilkaset tysiecy w warszawie XDDDD Niech pan nas ma w opiece, gdybym byl bogiem palił bym niewiernych ha tfu na takich, hipokryci mowia ze nie wyznaja ideologi XD ha tfuuu. Ale ta europa sie zrobila przekleta XD Niech bog ma ich w opiece, nie znaja swej drogi zagubione dusze przyjdzie dzien sadu ostatecznego będa prosic stworce o łaske swej duszy. AMENT #rzeszow #polska #bekazlewactwa #lgbt
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ach i znów ta mowa miłości <3


@dawid110d: milosc do kogo? XD czy ja powiedzialem ze jestem katolikiem? XD ehh te prowakacje pod stolem ci dali szekle i mieszasz temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czy ja powiedzialem ze jestem katolikiem? XD


@czlonek17: No tak, bo to w ogóle nie znaczy, że jesteś nim xD
"Niech pan nas ma w opiece, gdybym byl bogiem palił bym niewiernych ha tfu na takich"
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to żegnam, bo nie chce mi się nawet dalej wdawać w dyskusję z tobą


@dawid110d: dlaczego mnie unikasz? masz mnie za mniej inteligentnego od ciebie? Takki obraz masz ? KEK fajnie XD Tak to podsumuje
  • Odpowiedz
No tak, bo to w ogóle nie znaczy, że jesteś nim xD

"Niech pan nas ma w opiece, gdybym byl bogiem palił bym niewiernych ha tfu na takich"


@dawid110d: XD i co powiedzialem ze jestem katolikiem? XD fajne rozpoznanie na ludzi masz XD
  • Odpowiedz
Pokażmy mi kogoś komu te ławki się podobały i uważał że to dobry wydatek

No dawaj katopatolu jeden


@Medyc: XD tak to podsumuje XD wez poczytaj troche bo twoj obiegg jest w jakiejs tam diurze nie wspomne za przeproszeniem :)
  • Odpowiedz
  • 1
@czlonek17 nie no mówisz, że ateiści źli bo nie podoba się pomnik.
Ale ławki się podobały.

Teraz mi proszę pokaż takiego ateistę który popierał te ławki, ale bojkotuje pomnik.
  • Odpowiedz
@czlonek17 ale to nie ma żadnego związku z ateizmem czy teizmem.
Ile za to testów na covid można kupić?
Niech się bawią w pomniki, gdy zapewnią budżet na podstawowe wydatki.
Nie wydaje się kasy na pomnik w ogródku, gdy brakuje na naprawę przeciekającego dachu - to wie każdy kto dysponuje budżetem domowym.
  • Odpowiedz