Wpis z mikrobloga

Zbadałem się na przeciwciała SARS-CoV-2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem we Włoszech w połowie lutego i po przyjeździe walczyłem 2.5 tyg z mocnym przeziębieniem.
Suchy kaszel, tak się dusiłem że 2 noce nie mogłem zasnąć. Brak kataru, ból gardła, ból mięśni i bite 6 dni stąd podgorączkowy do 37,9 stopni.
Nie pomagały żadne gripexy, neosine itd.

Dostałem radę, żeby się zbadać, więc dzisiaj zrobiłem test ELISA (nie kasetkowy).

Wyniki będą w przyszłym tygodniu - plusuj jeśli chcesz wiedzieć czy byłem chory i zarażałem wszystkich dookoła nie wiedząc tego.

#koronawirus #medycyna
Pobierz S.....u - Zbadałem się na przeciwciała SARS-CoV-2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem we Włoszech w po...
źródło: comment_1587550013Va2hI5xZMSGwp30vx5ItK2.jpg
  • 109
@SpawaczPolimeru: to znaczy nie robiłem badań, ale czekałem na opcję prywatnego testu. Byłem w Niemczech i na Węgrzech pomiędzy 17.02 a 13.03. Przez te trzy tygodnie byłem lekko osłabiony, a potem długo miałem stan podgorączkowy oraz nieznośny kaszel. Po powrocie do Polski, nie dostałem kwarantanny sanepidowskiej mimo kontaktu z nimi i opisania sytuacji, więc zrobiłem sobie izolację sam - domownicy do dziś czują się dobrze.
@SpawaczPolimeru: może to jakies inne ALAB ale:

W ALAB laboratoria wykonujemy badania w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2.

Badania genetyczne


Kto może zlecić badanie:

szpitale – dla hospitalizowanych pacjentów

lekarze pracujący w placówkach medycznych dla siebie i innego personelu medycznego, jeśli występują objawy > > > zakażenia lub po kontakcie z osobą zakażoną

Nie wykonujemy testów dla pacjentów prywatnych



Badanie serologiczne

obecnie prowadzimy prace nad wprowadzeniem do naszej oferty testów serologicznych –