Wpis z mikrobloga

#koronawirus świrus, siedzimy w domach na dupach bo lasy nam dopiero niedawno otworzyli a fryzjerów jeszcze nie, ale żeby nie było to bezproduktywne marnowanie czasu to jadę dalej ze Skullstone. Integracja ze Steam zrobiona, leveldesign, nowe ficzery. I nagrałem filmik z czegoś, co całkiem niedawno zrobiłem - Stone Golem spawnujący miniony.
Gameplayowo to jeszcze nie ma balansu, golem jest słaby, ale docelowo tak właśnie powoli będzie się poruszał a kamyczki tak szybko. Kamyczki też nie będą padać na 4 hity.

#gamedev #skullstone #rpg #gry
FrozenShade - #koronawirus świrus, siedzimy w domach na dupach bo lasy nam dopiero ni...
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrozenShade: Daj znać kiedy wyjdzie na Stefan przeszedłem legend od grimmrock i z chęcią bym pograł w podobny tytuł. Tymczasem życzę motywacji i powodzenia przy projekcie.
  • Odpowiedz
@FrozenShade: Tak sobie właśnie myślę, że fajnie by było pogrzebać w czymś mniejszym. Kiedyś bawiłem się trochę Phaserem (bo lubię JSa i giery są w przeglądarce), ale teraz oczywiście czasu brak na cokolwiek dodatkowego i tak się łudzę, że kiedyś jeszcze do tego wrócę.
  • Odpowiedz
Jak sobie będziesz powtarzał, że czasu mało to nic nie zrobisz. Siadasz, bierzesz się za robotę, chociaż godzina dziennie i prace zaczynają iść. A jak masz problem z motywacją to... na to tez są sposoby ;)
  • Odpowiedz