Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście woleli:
1. Praca biurowa za najniższą krajową, na umowie zlecenie, w wymiarze czasu pełnoetatowego, praca w miłej i kameralnej atmosferze, pon-pt, od rana do popołudnia, przymykanie oka na spóźnienie, można wyjść bez problemu coś załatwić jak fryzjer, zakupy. Urlopu co prawda nie ma ale zawsze można się dogadać co do paru dni wolnego w roku. Na zwolnienie można iść. z raz do roku jakaś premia typu 500zł. Zakres obowiązków nudny i monotonny, segregacja papierzysk, digitalizacja, wklepywanie danych do komputera, tabelki, wykresy, spisy, opracowywanie danych i tak bez końca. Brak perspektyw na przyszłość, że coś się zmieni, że się czegoś nauczę, że dostane lepsze warunki. Taki #korposwiat
2. Praca na kasie w sklepie/na magazynie/na produkcji za większe pieniądze o ok. tysiąc zł niż opcja wyżej. A jak wygląda taka praca każdy wie. Może się trafi UoP, praca też w weekendy, czasem nawet nocki, towarzystwo sebastianów i januszy, ogólnie sporo zapieprzu, czasem fizycznie. Perspektywa nauczenia się czegoś, awansu, lepszych warunków (rzadko ale się zdarza, często w parze z nowymi obowiązkami). Taki #januszex

Pytam bo pracuje w takiej pracy jak opcja 1. ale strasznie mnie to już nudzi, cały czas zawalony papierami jestem, końca nie widać, czasem po 2-3 godziny dziennie robię w kółko tą samą czynność, często jak coś robię to nie widzę celowości tego. Mam tylko średnie wykształcenie i 3 dychy na karku
#praca #pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat

Którą pracę byś wybrał?

  • Opcja 1 48.6% (35)
  • Opcja 2 51.4% (37)

Oddanych głosów: 72

  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Na produkcji jedną czynność będziesz musiał robić w kółko to sama przez całą zmianę. Na noce nie polecam, nie wyśpisz się nigdy i wiecznie będziesz zmęczony. Może na wysyłce lub montażu będzie ci pasować lub kontrola jakości.
Jak widziałeś filmy o produkcji w Chinach jak ludzie siedzą i tłuką coś przewracając rękami po 12 godzin dziennie w szybkim tempie to tak samo jest w Polsce. Pracowałem w jednej firmie to
2. Praca na kasie w sklepie/na magazynie/na produkcji za większe pieniądze o ok. tysiąc zł niż opcja wyżej. A jak wygląda taka praca każdy wie. Może się trafi UoP, praca też w weekendy, czasem nawet nocki, towarzystwo sebastianów i januszy, ogólnie sporo zapieprzu, czasem fizycznie. Perspektywa nauczenia się czegoś, awansu, lepszych warunków (rzadko ale się zdarza, często w parze z nowymi obowiązkami). Taki #januszex


@AnonimoweMirkoWyznania: Wybieram opcje 2. Paradoksalnie, jeżeli jesteś