Wpis z mikrobloga

Obejrzalem kilka ostatnich odcinkow fazy i az szkoda mi goscia. Zwiedzil pol swiata, jezdzi tam gdzie nikt normalny nawet nie pomysli zeby jechac. Ale jak odcinek trwa 15 minut, to k---a 12 minut z tego jest jak jedzie, a 3 jak siedzi i sie uzala. Dwa absurdy z ost odc to jak klocil sie z murzynami o miejsce w busie i teksty w stylu "jestem z polski k---a niech wiedza jacy mocni jestesmy" i druga sytuacja, jak go przycieli 10 czy 15 zl na bilecie to stwierdzil ze on to p------i i obrazony poszedl lapac stopa, ale i tak pojechal busem bo nic tam nie jezdzi XD jaki absurd, jedziesz na pol roku na inny kontynent i kalkulujesz 10 zl na bilet na jedyny srodek transportu XDDD nic ciekawego nie opowie, a jak proboje to brzmi to jak mowione z pamieci jakby 10 min przed czytal wiki. Z ludzmi nie gada tylko sie do nich rzuca, i kalkuluje jakies grosze na zarciu i transporcie. No i ze brzydzi sie turystycznych miejsc... Przeciez z jakiegls powodu te miejsca sa znane na swiecie, ale co tam - lepiej zrobic pusty przelot od granicy do granicy, bo i tak 15k z patronite wpadnie
#przezswiatnafazie #polskiyoutube #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szeszeczysz: mnie rozwaliło ostatnio państwo Gwinea Konakry, bo jest Gwinea Bissau xDDD
My Polacy nie damy se w kaszę dmuchać, a p0lki najlepsze kandydatki na żony xDDDD
1/3 jego wszystkich odcinków to to jak wpjerdala paprykarz czy innego szprota do piosenek Krawczyka lub Golców xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szeszeczysz: @ebismolarek:

Taaa, niby leje na miejsca turystyczne, ale tylko do czasu spotkania Karyny, wtedy muzea, hotele, huśtawki na plaży i selfiki na insta już spoko xD

A Polki najlepsze, bo przecież z żadną inną by się nie dogadał
  • Odpowiedz