Wpis z mikrobloga

  • 173
Witam wszystkich głąbów którzy powielają temat "dopłat" do każdej zakupionej baryłki #ropa #biznes #gielda #koronawirus i myślą, że to chodzi o to, że magazyny są pełne i dlatego "producent" "dopłaca" albo jeszcze innych kretynów którzy uważają, że "dopłata" obowiązuje tylko kiedy fizycznie odbierze się ropę.
Otóż powiem Wam coś, jeżeli macie więcej niż 18 lat to bardzo mi przykro, bo to właśnie przez Was, idiotów, nieuków i głąbów - ten kraj wygląda jak totalne g---o. Głosujecie na ludzi, którzy wiedzą, że jesteście idiotami i wprowadzają różne rzeczy bo wiedzą że nic z tym nie zrobicie. Zanim coś napiszecie to zbadajcie sprawę dogłębnie, przeczytajcie jakieś wiarygodne źródło a nie sugerujcie się opiniami innych takich samych idiotów jak Wy. Jeżeli to co napisałem do Ciebie trafia, zastanowisz się nad tym, wyciągniesz wnioski i faktycznie coś z tym zrobisz - to może nie wszystko stracone. Jeżeli nie, to oznacza, że Twoja ignorancja połączona z totalnym brakiem zdrowego rozsądku oraz mózgu pozostanie z Tobą do końca Twojego życia które będzie tak samo żenujące, prostackie, biedne i żerujące na innych - jak teraz. Tematy do przeczytania: kontrakty terminowe, jak działa giełda. Pozdrawiam
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sloneczko: XD zamiast napisać o co chodzi i wytłumaczyć gdzie ludzie zrobili błąd, żeby wiedzieli na przyszłość to przez cały wpis sam sobie robisz loda, jaki to jesteś zajebisty a inni to debile. Myślę, że sam też powinieneś pomyśleć o swoim zachowaniu.
  • Odpowiedz
@Sloneczko dobrze że wszystkim wytłumaczyłeś o co w takim razie chodzi. A nie, napisałeś post, że wszyscy to debile oprócz ciebie bez ani słowa przydatnych informacji. Wpisze w Google słowo przygłup i wyskoczy twój Nick.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Jeśli nie potrafisz tego wyjaśnić, to znaczy, że nic nie wiesz na ten temat ;) Poszukaj sobie, to jest stosunkowo prosta wiedza do przyswojenia. Na reddicie paru userów wyjaśniło to w jednym akapicie, krótszym, niż twój wywód. Co sprawia ci problem, by wyjaśnic ludziom, gdzie się mylą, skoro uważasz, że tak jest?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sloneczko: trochę szkoda jednak że nie dodałeś chociaż dwóch skrótowych zdań wyjaśnienia bo z gościa, który wie o czym mówi wyszedłeś na zwykłego frustrata, który prawdopodobnie też nie ogarnia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Trzask pękających dup wszystkich hejtujących pozwala mi tylko wyciągnąć wnioski, że większość kretynów wybrała opcje nr dwa.


@Sloneczko: a ja uwielbiam jak OP udaje mądrego we wpisie, a w komentarzach wszyscy go jadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Czyli jak ktoś wczoraj wziął longa na ropę dostał za to 40$ od sprzedającego i uda się z tym kontraktem do producenta to nie dostanie swojej baryłki? Wstawaj zesrales się.
  • Odpowiedz
@pywc: Bo tak jest, tak samo z energią elektryczna. Zdarzało się że energia była na minusie i producenci dopłacali do tego żeby ktoś to wykorzystał. Powód prosty, nie ma jak zmagazynować energii bo nie ma jeszcze takich magazynów
  • Odpowiedz