Wpis z mikrobloga

  • 173
Witam wszystkich głąbów którzy powielają temat "dopłat" do każdej zakupionej baryłki #ropa #biznes #gielda #koronawirus i myślą, że to chodzi o to, że magazyny są pełne i dlatego "producent" "dopłaca" albo jeszcze innych kretynów którzy uważają, że "dopłata" obowiązuje tylko kiedy fizycznie odbierze się ropę.
Otóż powiem Wam coś, jeżeli macie więcej niż 18 lat to bardzo mi przykro, bo to właśnie przez Was, idiotów, nieuków i głąbów - ten kraj wygląda jak totalne gówno. Głosujecie na ludzi, którzy wiedzą, że jesteście idiotami i wprowadzają różne rzeczy bo wiedzą że nic z tym nie zrobicie. Zanim coś napiszecie to zbadajcie sprawę dogłębnie, przeczytajcie jakieś wiarygodne źródło a nie sugerujcie się opiniami innych takich samych idiotów jak Wy. Jeżeli to co napisałem do Ciebie trafia, zastanowisz się nad tym, wyciągniesz wnioski i faktycznie coś z tym zrobisz - to może nie wszystko stracone. Jeżeli nie, to oznacza, że Twoja ignorancja połączona z totalnym brakiem zdrowego rozsądku oraz mózgu pozostanie z Tobą do końca Twojego życia które będzie tak samo żenujące, prostackie, biedne i żerujące na innych - jak teraz. Tematy do przeczytania: kontrakty terminowe, jak działa giełda. Pozdrawiam
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sloneczko: no i #!$%@?, ja np nie mam zielonego pojęcia o tym jak działa giełda i nie uważam żeby wiedza o pojęciu "kontrakt terminowy" odmieniło znacząco moje życie - wchodzę na wykop aby na szybko się zorientować w sytuacji, a nie żeby teraz dogłębnie uczyć się podstaw giełdy.

I tak mam już zapchany mózg tego typu wiedzą bezużyteczną przez podobnych Tobie co to twierdzą że to "wstyd nie wiedzieć" a
  • Odpowiedz
  • 4
Trzask pękających dup wszystkich hejtujących pozwala mi tylko wyciągnąć wnioski, że większość kretynów wybrała opcje nr dwa. Życzę powodzenia ( ) ps. Powód dla którego nie napisałem Wam o co chodzi z kontraktami terminowymi i tą ujemną ceną ropy jest prozaiczny: Nie wszystko w życiu zostanie podane Wam na tacy, czasem trzeba trochę pogłówkować i podziałać samemu. Ale Wy nigdy tego nie zrozumiecie.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Bez podania chociaż jednego argumentu, twój wpis jest tak samo wartościowy, jak te które wyśmiewasz. Podejrzewam, że usłyszałeś coś gdzieś jak dorośli rozmawiali( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie umiesz wytłumaczyć, stąd post nacechowany emocjonalnie, z pustymi frazesami bez krzty wartości merytorycznej.
  • Odpowiedz
  • 1
@alex-fortune ja nie mówię że ten kto nie wie co to kontrakt jest głąbem, ja piszę o ludziach którzy zabierają głos i wypisują różne bzdury i fejk newsy a takich na głównej widziałem już kilka.
@memento_mori no trochę mam beczkę :p nie sądziłem że u tak wielu ludzi wywołam ból ;)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: przecież to dokładnie to oznacza. Różne podmioty skupują obecnie kontrakty terminowe za -38 dolarów i jak zostaną z nimi do końca, to będą mogli odebrać kupioną ropę po cenie zapłaconej za kontrakt.

Więc kontrakty terminowe wyprzedają ci, którzy nie chcą tej ropy, bo nie planowali w ogóle jej kupować, tylko sprzedać kontrakt dalej. A obecnie korzystają ci, co rzeczywiście planują je sfinalizować.

Tylko muszą jeszcze znaleźć miejsce, gdzie będą
  • Odpowiedz
@Sloneczko: w normalnym cywilizowanym kraju jak ktoś czegoś nie wie, a ty coś wiesz to w koncu w czasie dyskusji osoba która wie powie

przepraszam, czy do końca pan rozumie specyfikę kontraktów futures? bo chodzi o to, że...

i wszystko wyjaśnione, kraj idzie naprzód, swobodna wymiana myśli, wiedza się poplaryzuje
a w polsce? w polsce JA #!$%@? jak w lesie, taki polak-robak jak zauważy że ktoś popełnia błąd i czegoś
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Tona hejtu, żalu, wyższości, a żadnej wartościowej informacji. Ot trafił nam się ekspert na jakiego bez wątpienia nie zasłużyliśmy! Pokazałeś się, więc teraz możesz wracać do piwnicy kucu.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: monolog zupełnie jak na studiach. Debil ma pretensje, ze inni debile niczego nas nie nauczyli do tej pory i obraza się na cały świat zamiast samemu wytłumaczyć temat.
  • Odpowiedz