Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że niektóre kobiety (w tym młode i atrakcyjne) mają rozmaite dziwne fetysze, a w ogóle nie ma takich, których pociąga typ nerda-wykopka (patrz zdjęcie)? Są fetyszystki starych czy owłosionych mężczyzn, wielbicielki otyłych miśków i różnych narodowości, miłośniczki BDSM, przypadkowych kontaktów seksualnych i różnych "ekscentrycznych" praktyk erotycznych. Nie słyszałem natomiast o żadnej dziewczynie, która miałaby szczególny pociąg do takich introwertycznych nerdów 4/10 (sylwetka skinnyfat, wimp skull). Dlaczego?

Proszę o poważne odpowiedzi, to ciekawe pytanie z perspektywy naukowej. Nie chcę nikogo oskarżać, chwalić ani nic sugerować - po prostu jestem ciekaw najbardziej prawdopodobnego wyjaśnienia.

#pytanie #rozowepaski #przegryw #incel #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest, że niektóre kobiety (w...
źródło: comment_1587188701TDT6cLZRGotvI5ywvtIqRO.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od konstrukcji mózgu, to bardzo delikatna i subtelna sfera wielu powiązań poszczególnych neuronów napędza szeroko pojęte libido - sąsiadujące ze sobą obszary w korze czuciowej mózgu (genitalia i stopy) mogą odpowiadać za fetysz stóp (°°

wszelkiej maści dewiacje, często są wynikiem traum lub przeżyć gdzie czynniki środowiskowe zmieniają obszary mózgu odpowiadające za to co daną jednostkę podnieca -
@AnonimoweMirkoWyznania: bo kobiety chcą silnych i stanowczych mężczyzn a przegryw (albo wyglądający jak on) kojarzy im się ze słabością- a tego unikają przede wszystkim w doborze partnerów seksualnych, ale też i często życiowych. Nie wiem czy wszystkie, ale na pewno większość różowych nie traktuje poważnie facetów szczuplejszych/niższych od nich- mam na myśli chęć kopulowania i wchodzenia w związki oczywiście. I ja uważam, że nie ma co się tego wypierać- taka jest
LubieżnyProgramistka: Teoria: są, jednak upodobanie do mniej "męskich" osobników wynika z jakiejś formy lęku przed tradycyjnym rozumieniem męskości. Wynikać to może z traum w dzieciństwie (odrzucenie, wyśmiewanie, znęcanie wśród rówieśników). Wyśmiewanie prawdopodobnie za to wynika z powodu jakiejś formy odstawania od koleżanek (wygląd, nieśmiałość, lub oba). Zakładając, że ktoś przez liceum/studia nie przeszedł przez przemianę operacyjną w TVN ani drogą terapię, jako dorosła osoba jest równie nieatrakcyjna/przeciętna/zahukana, a zatem niewidzialna dla
BogatyStara: Zdjęcie użyte w wyznaniu pochodzi z filmu Youth in Revolt z 2009 roku. Główną rolę grał w nim kanadyjski aktor Michael Cera.

Nie słyszałem natomiast o żadnej dziewczynie, która miałaby szczególny pociąg do takich introwertycznych nerdów 4/10


Michael Cera jest żonaty. Poniżej zdjęcie z małżonką (żródło).

Zaakceptował: Precypitat
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - BogatyStara: Zdjęcie użyte w wyznaniu pochodzi z filmu Youth...
źródło: comment_158721190691S3Chgm2kmUMk7FbBjMOc.jpg