Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@klinQQ: nie oceniam ludzi którzy tak robią ale nie ogarniam jak można oglądać serial i robić coś innego w tym czasie, przecież wtedy tracisz połowe, tracisz smaczki, jakieś gesty/miny/gestykulacje, no ogólnie nie ogarniam :D
  • Odpowiedz
@MrFisherman: jak oglądam serial to tylko taki który ma kila odcinków lub jeden sezon. A oglądanie uważnie każdego serialu który ma masę odcinków i sezonów to dla mnie strata czasu bo można w tym czasie zrobić coś innego.
  • Odpowiedz
@MrFisherman: The office widziałem 3 albo 4 razy. Za pierwszym w oryginale, później lektor i czytałem książkę (nie lubię czytać "na sucho", zawsze w tle musi lecieć jakiś film albo muzyka), gotowałem czy sprzątałem. Oglądam dużo seriali i nie ogarniam jak ktoś może tracić czas tylko na to jak w tym czasie można jeszcze robić coś innego. Teraz oglądam serial Bosch z napisami pl i albo siedzę na mirko, albo czytam
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: po pierwsze: nie zesraj się bo szczekać każdy może jak tata i mama płacą za Ciebie rachunki, po drugie pokaż mi gdzie napisałem że czytanie mnie przerasta? Napisałem że nie lubię. Ty pewnie też wielu rzeczy nie lubisz i robisz tym samym z siebie nieudacznika.
  • Odpowiedz