Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Pewnie możliwe ale jeżeli tak jest to moim zdaniem jest coś nie tak. Moje MT-07 pali 4,5-6l a to bardzo podobne konstrukcje i pojemności. Chyba, że ten typ tak ma ale nie chce mi się wierzyć, szczególnie patrząc na pojemność baku, 130km i rezerwa?

Btw 2.0 TSI 190km w DSG pali mi 8-10l :D
@general_bomba a ja mam #!$%@? skąd pochodzi sprzęt, miałem już ze 4 chińskie motocykle i nigdy mnie nie zawiodły, także stare zajechane gruchoty z pękającymi ramami ,ale z japonii to nie dla mnie.
@Just_Doesnt_Know: czy ja wiem? Istnieje jakieś dziwne przeświadczenie ze motocykla dlatego ze jest mniejszy od samochodu to ma też dużo mniej palić... rzeczywistość pokazuje ze spalanie na poziomie 7-8l w miescie w przypadku maszyn z przełomu lat 90/00 o standardowej pojemności 600-900 to nic nadzwyczajnego zwłaszcza przy gaznikach a przy modyfikacjach np. wydechu i palowaniu to 10l mało..
Astra 1.4T też potrafi sobie w mieście 10l #!$%@?ć ;).


@Glenroy: astra mk4 1.4 (bez turbo) to bez kozery 11l po miescie brała i to nie zapewniajac przy tym nic z właściwości jezdnych w myśl zasady: może nie jest szybki ale za to dużo pali...