Windows 11 masowo wyświetla niebieski ekran śmierci. Winna nowa aktualizacja

Windows 11 zaczął wyświetlać użytkownikom niebieski ekran śmierci po nowej aktualizacji. Komunikat wskazuje na... niewspierany procesor.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 278
Windows 11 zaczął wyświetlać użytkownikom niebieski ekran śmierci po nowej aktualizacji. Komunikat wskazuje na... niewspierany procesor.
Komentarze (278)
najlepsze
@masiakla: a używasz go btw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast zmiany w które Microsoft poszedł to żenada, niepotrzebne przeróbki UI które służą tylko temu, żeby były.
Nie
A piszę, że chamsko, bo, choć co prawda Windowsa nie używam to zdarzyło mi się w pracy pisać na Windows 10 oprogramowanie dla firmy i nagle system mi rozpoczął aktualizację, dając łaskawie 10 minut na pozamykanie okien. Gdybym akurat był na kawusi i pogaduszkach to na chama by mi te okna
@JohnFairPlay:
Mam i 10 i 11 i nie widzę żeby 11 wolniej chodziła.
Nie nadaje się do pracy, bo Linux jest olewany przez producentów software, nie ma AutoCada, 3ds Maxa itd, Open Office jest gorszy do poważnych zastosowań np w jakiś firmach. Jeżeli chcesz prostego kompa do neta to może być, albo jak jesteś programistą. Ja z chęcio bym używał Linuxa, ale brak software robi swoje. Windows jest taki bajerandzki jeżeli chodzi o wygląd, ale to jak zwracasz na to uwagę.
Long story short: PC do gier ma 2 monitory:
- 24" 144hz, ustawiony jako główny monitor bo niektóre gry po prostu nie dają możliwości wyboru monitora
- 23" 60hz, jako drugi, stary wiekowy monitorek z poprzedniego kompa
Nazwałbym to zboczeniem ale lubię porządek na pulpicie - główny monitor pusty, głównie ze względu na estetykę, lubię też
Jeżeli mam 2 monitory:
1 - 144hz 24" - główny
2 - 60hz 23" - dodatkowy
Windows 10 pozwala normalnie przesunąć pasek z monitora 1 na monitor 2 bez dublowania. Pasek menu tylko na jednym monitorze.
Windows 11 na to nie pozwala.
Dużo gier nie pozwala na wybranie monitora do wyświetlania i domyślnie uruchamiają się na monitorze głównym.
Ustawienie monitora 2 jako głównego nie rozwiązuje problemu,
@mangotata: nie chcę być złośliwy, ale tak piszą co rok.