Wpis z mikrobloga

Na Wykopie o tym nie rozmawiałam, bo trochę się bałam podjąć tego tematu, ale przerywam milczenie. Akurat w temacie aborcji, jestem jedną z tych osób, które nie zgadzają się na naruszanie kompromisu aborcyjnego.
Mam dosyć tej Srai Smrodek, szczerze mówiąc. Ta sfrustrowana baba chce się mścić na reszcie społeczeństwa, tylko dlatego, że sama musiała rodzić upośledzone dziecko, więc chce przełożyć własne cierpienie na inne kobiety (a także na innych mężczyzn, którzy nie planowali posiadania takiego kłopotu). Szkoda tylko, że większość polskiego społeczeństwa jest tak zaślepiona KK i 500+, że jest skłonne poprzeć to. Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie, bo większość głosowała za PiSem.
Widzę, że #koronawirus to niezła zamówka do tego, aby rząd polski przepychał ustawy niekorzystne dla Polaków oraz przy tym wprowadzić totalitaryzm. A polskie kobiety, za jej sprawą będą przeżywały piekło.
W życiu bym nie chciała urodzić dziecka z gwałtu, ani go oddawać do domu dziecka, żeby przeżywało gehennę, bo np. trafi do rodziny zastępczej, która się znęcać nad nim będzie w realnym życiu, żeby potem się pytało - "Kim jest moja prawdziwa mama, kim jest mój prawdziwy tata?". Nie chciałabym też urodzić dziecka upośledzonego (czy to z zespołem downa, czy z czymś gorszym), które byłoby ciężarem i dla rodziców i dla gospodarki. Nie chciałabym też, aby ciąża zagrażała mojemu życiu i zdrowiu, gdyby się to pokomplikowało.
Moim zdaniem, to że ciężarna nie ma środków do życia to też dobry powód, aby usunąć ciążę. Nie każdy może sobie pozwolić na takie poświęcenie, jak wychowywanie dziecka w trudnych warunkach.
Moim zdaniem aborcja powinna być zalegalizowana do 3 miesiąca rozwoju płodu, gdyż w tym okresie płody nie mają wykształconego układu nerwowego. Jakoś w czasach PRL pseudo doktor Bogdan Chazan skrobał na potęgę, a teraz zgrywa świętoszka (wpiszcie w Google "chazaniątka"), któremu zależy na życiu zarodków.
Dlatego być może wyemigruję z tego kraju, jeśli ta ustawa przejdzie. Nie mam ochoty, jako kobieta zdychać dla jakichś widzimisiów katolickich polityków.



#bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazpisu #aborcja #polska #polityka #sejm #kajagodek #gorzkiezale #zalesie #neuropa #4konserwy
  • 23
@surlin:

No to tylko wypada komuś podziękować. Jako facet Ci powiem, że nie ma nic cenniejszego w życiu niż żona która jest dziewicą, dla której jej mąż będzie tym pierwszym i jedynym.


Z tą dziewicą to była dygresja. Taki jedyny mąż może być np. najgorszym zwyrolem.

Słowo klucz - KONSEKWENCJE - konsekwencje swoich czynów - weźmiesz nóż i wbijesz go w kogoś - licz się z tym, że ta osoba zginie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szkoda tylko, że większość polskiego społeczeństwa jest tak zaślepiona KK i 500+, że jest skłonne poprzeć to. Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie, bo większość głosowała za PiSem.


@blablaelotrzydwazero: wliczając frekwencję na PiS zagłosowało 26,91% uprawnionych do głosowania (frekwencja 61,74%, z czego głosujących na PiS było 43,59%). Moim zdaniem jest to dość istotna kwestia, bo z Twojej "większości" robi się ok. 1/4.