Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@777Deseikon: że świnka się rodzi jest pasiona na sterydach przez 3 miesiące i idzie na ubój. Mam na to wywalone. Mam wuja hodowcę który ma chlewnie na kilka tysięcy świń, napatrzyłem się na to czym je karmią i jak są trzymane i nie przeszkadza mi to jeść schabowego czy kiełbasy. Nie mogę za to patrzeć na niedojrzałe pomidory podlewane denaturatem bądź moczem żeby z wierzchu były czerwone i nafaszerowane środkami ochrony
@777Deseikon: W subiektywnie dobrej intencji. Obiektywnie to jest pranie mózgu, niszczenie dziecięcej psychiki i uczenie bardzo niebezpiecznych wzorców. Ale spoko, wszystko w imię idei? Czemu po prostu nie zmuszać z karabinem w ręku do zaprzestania jedzenia mięsa? Faszyzm jest dużo bardziej skuteczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
u nas na wsi wywalone kto jak gada, to mnie zdziwilo ze mozna kogos poprawiac, kazdy mowi jak mowi, a jak nie rozumiesz to dopytaj


@777Deseikon: nie wiem jak jest u ciebie na wsi, ale zawsze warto mówić prawidłowo i zwracać uwagę na błędy. Tym bardziej jak zamiast prawidłowego słowa używa się takiego, które znaczy zupełnie co innego i wypacza sens zdania (jak to zrobiło u ciebie).

A idąc twoim tokiem
wy za mięso byście zabijali


@777Deseikon: Jacy "wy"? Skąd wniosek, że jestem nawiedzonym fanem mięsa? Bo świat jest czarno-biały? Och, jak mi przykro, nie jest.

do mnie o niebezpiecznych wzorcach gadasz bo dziecku w jedzeniu nie serwowałbym mięsa

jesli zabierzesz dziecko na polowanie to wyrobisz mu myslenie ze tak jest dobrze i koło się zamyka, zabrać na łąkę pobawic sie z krówkami nakarmic a pozniej krowke zaprowadzic do rzezni najlepiej jakby
@gryyyn: ten typ jest własnie przykładem psycho obrońcy zwierząt. Jakby ten wpis był jego autorstwa to połowy komentarzy by nie było bo by usunął wszystko co nie pasuje do jego światopoglądu. Jedzenie zwierząt jest dla niego ble i fu ale pranie mózgu i wywoływanie traum u dzieci już spoko, byle tylko nie jadło mięsa. No chory człowiek.
a co ci te 'szłem' zrobiło że je wykluczasz? sens zdania identyczny jak twoje 'poprawne'. Ktoś te 'szłem' kiedys wymyslil, wiadomo co znaczy wiec moze byc poprawnym slowem obok 'szedlem', jak lubisz pielęgnowac literki to spoko kazdy ma swoje zajecie, pozdrawiam


@777Deseikon: to, że jest niepoprawne i świadczy tylko o średniej wiedzy i wykształceniu osoby, która tak mówi. A to jest kurcze podstawowa wiedza. Nikt nie oczekuje, że będziesz Miodkiem, ale
wasi starzy


@777Deseikon: Jacy "wasi"? Ty jesteś ograniczony do czarno-białego świata aż tak?

sam pamiętam jak wieprz z dziurą w podgardle biegał i sie wykrwawial po podworku, na koniec padal i podskawiwal pol metra w gore, a dzieciaki na to patrzyly i traumy nie maja, żrą mieso


Czyli analogicznie pokazywałbyś dzieciom, że zabijanie ludzi jest złe biorąc jedno dziecko z klasy i zabijając je na ich oczach? Bo to jest dokładnie