Wpis z mikrobloga

@777Deseikon: jak całe życie dorastałeś w bidnej Polsce, gdzie jedzenie mięsa to wyznacznik statusu społecznego, to potem masz lekki dysonans poznawczy, jak jednak okaże się, że to nie takie świetne i jedyne możliwe pożywienie.
  • Odpowiedz
@Iskaryota wali mnie to. Mięso jest i będzie legalne. Chciałem kiedyś przejść na wegetarianizm nie z pobudek moralnych, ale dla zdrowia i po 3 tygodniach zrezygnowałem. Jestem uzależniony od pieczystego i będę go bronił do ostatniej kropli waszej krwi.
  • Odpowiedz
@Mesosfet: ciebie to wali, planety nie. Myślisz, że jesteś nieśmiertelny i zawsze będzie tak jak zawsze? Cóż, oby zbliżającą się do Polski susza dała i tobie o sobie znać :), a na pewno da.

Nie mówię, że trzeba kompletnie zakazać spożywania mięsa. Sam lubię zjeść. Nie jest jednak to najlepszy sposób do odżywiania całej planety 3 razy w ciągu dnia, bo minsko musi być na śniadanie łobiod i kolację!!!
  • Odpowiedz
@dziki: Co nie zmienia faktu, ze z plastikiem ma racje, wszyscy są tak zajęci pandemia sobą i przetrwaniem, ze wszyscy zapomnieli o jakiś foliówkach, plastiku itd. Po koronie #!$%@? nas susza, a po pandemii będziemy utopieni w plastiku po same uszy
  • Odpowiedz
@Iskaryota ale wiesz, że gdyby zamiast tego mięsa w tych plastikach by były same owoce i warzywa to te zwierzątka by nie odżyły? XD

Lepiej zjeść ze smakiem niż wywalić do śmieci
  • Odpowiedz