Wpis z mikrobloga

@777Deseikon: @Iskaryota: Zrozumcie wreszcie, że to że wy możecie korzenie z piachem #!$%@?ć, bo dla was jedzenie nie stanowi przyjemności wcale nie znaczy, że inni też tak powinni robić i że macie prawo dyktować co jest dobre a co złe. Pomijam już oczywistość, że wasze poglądy dążą do pozbawienia możliwości spożywania mięsa przez ludzi biednych,bo obniżenie podaży tak jak to postulujecie zmieniłoby je w towar 'luksusowy' dostępny dla klasy średniej
@Koloses: Ach jak ja uwielbiam takie pasywno-agresywne wysrywy sugerujące, że poza mięsem nie istnieje żaden inny PRAWILNY smak i że muszę mieć smutne życie xD. Słuchaj, wpierd*laj sobie mięsa ile wlezie, może ty jeszcze się załapiesz na czasy bez hołodomoru, ale twoje dzieci już mogą tego szczęścia nie mieć i mogą się nap*erdalać z innymi państwami o wodę pitną xD
@777Deseikon:

uważacie to za normalną żywność,

bo to jest normalna żywność do cholery

następne pokolenie byłoby mądrzejsze i bardziej wrażliwe

hurr jestem mądrzejszy niż ta hołota co żre mięso bo tak bardzo obchodzi mnie los świnek i kurek hodowanych na mięso oj oj ale fryteczki z maca to już spoko i #!$%@?, że więcej w nich chemii niż w mięsie, wege burgery? Supcio, a to, że zboża podlewa się basenami pestycydów
@777Deseikon: Piękny, wymijający fikołek. Już po pierwszym zdaniu widać, że nie rozmawiam z kimś zrównoważonym psychicznie. Projekcje o byczych jądrach, spermie i inne fiksacje zostaw dla siebie. Co do pokazywania dzieciom to bardzo wiele z nich jak się dowie o produkcji parówek to nie je ich przez chwile a potem ma to gdzieś, bo im zwyczajnie smakują. Stawianie zwierząt na równi z człowiekiem świadczy o upośledzonym systemie wartości. Jeszcze to naiwne
ale kulisy powstawania to już tabu, może gdyby pokazac dzieciom jak takie zwierze dorasta i wytlumczyli im jak to wszystko wygląda, następne pokolenie byłoby mądrzejsze i bardziej wrażliwe niż ich idioci rodzice.


@777Deseikon: Czyli popierasz obecność dzieci na polowaniach?