Wpis z mikrobloga

Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jest potrzebny do bycia szczęśliwym. No chyba, że chcesz kogoś #!$%@?ć z połowy majątku, albo łatwiej na dziecko namówić, bo po ślubie musiałby się bawić z rozwodem gdyby jednak nie chciał bachora, więc może się da namówić. I to wy różowe zawsze bredzicie, o tym jedynym, o uczuciu, wstawiacie jakieś pseudoromantyczne zdjęcia sylwetek na tle zachodzącego słońca z oklepanym cytatem na facebooka a tu nagle taki tekst "jak nie bierzesz ślubu w 3 lata to nie marnuj mi czasu" i #!$%@? z tymi dziesiątkami fajnie spędzonych chwil bo ni ma papierka. Co za roszczeniowość i wyrachowanie, a tak wiele was wymaga romantyzmu od facetów. Wstyd! Ja jestem ze swoją różową 10 lat i jedyne co się liczy to, że się dogadujemy, a ślub? No chyba tylko jak będziemy chcieli się nachapać prezentów, ale to i tak górę kasy trzeba samemu wydać na imprezę więc wyszłoby na zero w najlepszym przypadku xD. Jak dla kogoś jest tak ważny taki papier, który w zasadzie nic nie powinien zmieniać w uczuciu to pozdro. Hmm, może chodzi o "zazdroszczę koleżankom, bo one już po ślubie ( ͠° °)". Tak czy siak - babski materializm i wyrachowanie. Tfu!
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rakcontent #slub #bekazrozowychpaskow
Pobierz K.....y - Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jes...
źródło: comment_1586926812VZLYwsmNHD1ulRKxnH6fNt.jpg
  • 223
Nie mówiąc już o dzieciach


@oszty: ja może na biologi nie uważałem, ale z tego co pamiętam to brak ślubu się nie liczy jako antykoncepcja

zresztą, jak już się okaże że plemniki mają w ogonku czy masz obrączkę czy nie, to dziecko dziedziczy tą drugą połowę mieszkania i konto w banku a zarządza nią do jego pełnoletności domyślnie opiekun prawny (znowu, będzie to partner pisany w akt urodzenia domyślnie), mylę się?
@KozakCzerwony Stary troll co kilka razy jest kobietą a za chwilę jednak okazuje się, że nie to zwykły facet. Zależnie co się lepiej plusuje tym będzie danego dnia. A ty jeszcze karmisz tego trolla. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@outkay: u mnie był potrzebny do realizacji książeczek mieszkaniowym przy wspólnym zakupie mieszkania :). Taka ciekawostka że możesz kupić sam albo z żoną, bez ślubu nie da się kupić razem mieszkania i dostać kasy.
@miki4ever ech, wiesz, że przy rozwodzie jest coś takiego jak podział majątku? A nawet jeśli inaczej to wygląda to nie tłumacz mi, jak bo to była tylko overpowered ironia, więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić ¯_(ツ)_/¯