Wpis z mikrobloga

Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jest potrzebny do bycia szczęśliwym. No chyba, że chcesz kogoś #!$%@?ć z połowy majątku, albo łatwiej na dziecko namówić, bo po ślubie musiałby się bawić z rozwodem gdyby jednak nie chciał bachora, więc może się da namówić. I to wy różowe zawsze bredzicie, o tym jedynym, o uczuciu, wstawiacie jakieś pseudoromantyczne zdjęcia sylwetek na tle zachodzącego słońca z oklepanym cytatem na facebooka a tu nagle taki tekst "jak nie bierzesz ślubu w 3 lata to nie marnuj mi czasu" i #!$%@? z tymi dziesiątkami fajnie spędzonych chwil bo ni ma papierka. Co za roszczeniowość i wyrachowanie, a tak wiele was wymaga romantyzmu od facetów. Wstyd! Ja jestem ze swoją różową 10 lat i jedyne co się liczy to, że się dogadujemy, a ślub? No chyba tylko jak będziemy chcieli się nachapać prezentów, ale to i tak górę kasy trzeba samemu wydać na imprezę więc wyszłoby na zero w najlepszym przypadku xD. Jak dla kogoś jest tak ważny taki papier, który w zasadzie nic nie powinien zmieniać w uczuciu to pozdro. Hmm, może chodzi o "zazdroszczę koleżankom, bo one już po ślubie ( ͠° °)". Tak czy siak - babski materializm i wyrachowanie. Tfu!
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rakcontent #slub #bekazrozowychpaskow
K.....y - Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jes...

źródło: comment_1586926812VZLYwsmNHD1ulRKxnH6fNt.jpg

Pobierz
  • 223
Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jest potrzebny do bycia szczęśliwym.


To jest kwestia dojrzałości. Wyjaśnię ci to niżej.

No chyba, że chcesz kogoś #!$%@?ć z połowy majątku, albo łatwiej na dziecko namówić, bo po ślubie musiałby się bawić z rozwodem gdyby jednak nie chciał bachora, więc może się da namówić.


A tego typu słownictwo, to jest świadectwo niedojrzałości.

Ucinam resztę.

@KozakCzerwony:
@motaboy jaki pan psycholog domorosły xD. Roszczeniowe żądanie ślubu wtedy, czy wtedy to jest dopiero dojrzałe xD. Typie jestem z jedną kobietą 10 lat jeśli nie doczytałeś i nie ma mowy o stagnacji, a ty mi wyjeżdżasz ze się pojawi, bo brak mi autorefleksji xD. I jeszcze mi wytykasz, że nie rozumiem, że muszą następować etapy związku takie jak wymieniasz - przebrnąłem przez ich większość, ale z własnej woli, a nie bo
@motaboy co za puenta xD. Godna pijanego sołtysa z Zadupowic Wielkich. Brakło argumentów to mierny pocisk o branzlowaniu się i jako wisienka na torcie hipokryzja lvl over 9000:

może pozwól że ktoś inny będzie uważał inaczej i próbował żyć inaczej, bo ma do tego prawa tak samo, jak ty.


Szkoda, że sam się nie zastosowałeś do swojej rady zanim się zesrałeś do mnie w komentarzu xD. Nie pozdrawiam.
Bo rodzice w tym wieku już byli, bo koleżanki są i co rodzina powie


@Szr1h: Nie. Bo to jest właśnie w takich przypadkach kwestia tego, że one chcą czuć się pewnie, mieć zaufanie. CZUĆ SIĘ. Rozumiesz? Nie rozumiesz zapewne.

Jeśli kobieta ma takie poczucie, to z kolei bałwan który "nie widzi potrzeby podpisania papierka" nie daje jej tego podstawowego poczucia bezpieczeństwa a ona nie potrafi zbudować sobie do niego zaufania. Wiesz