Wpis z mikrobloga

Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jest potrzebny do bycia szczęśliwym. No chyba, że chcesz kogoś #!$%@?ć z połowy majątku, albo łatwiej na dziecko namówić, bo po ślubie musiałby się bawić z rozwodem gdyby jednak nie chciał bachora, więc może się da namówić. I to wy różowe zawsze bredzicie, o tym jedynym, o uczuciu, wstawiacie jakieś pseudoromantyczne zdjęcia sylwetek na tle zachodzącego słońca z oklepanym cytatem na facebooka a tu nagle taki tekst "jak nie bierzesz ślubu w 3 lata to nie marnuj mi czasu" i #!$%@? z tymi dziesiątkami fajnie spędzonych chwil bo ni ma papierka. Co za roszczeniowość i wyrachowanie, a tak wiele was wymaga romantyzmu od facetów. Wstyd! Ja jestem ze swoją różową 10 lat i jedyne co się liczy to, że się dogadujemy, a ślub? No chyba tylko jak będziemy chcieli się nachapać prezentów, ale to i tak górę kasy trzeba samemu wydać na imprezę więc wyszłoby na zero w najlepszym przypadku xD. Jak dla kogoś jest tak ważny taki papier, który w zasadzie nic nie powinien zmieniać w uczuciu to pozdro. Hmm, może chodzi o "zazdroszczę koleżankom, bo one już po ślubie ( ͠° °)". Tak czy siak - babski materializm i wyrachowanie. Tfu!
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rakcontent #slub #bekazrozowychpaskow
K.....y - Ufff, co za bzdura. A co daje ten ślub xD ? Przecież głupi papierek nie jes...

źródło: comment_1586926812VZLYwsmNHD1ulRKxnH6fNt.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P R A W D Z I W I E M-Ę-S-K-I xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@SquirrelsCanFly: Ty nie jesteś. Nie mam ochoty z tobą zresztą dyskutować. To zostało już wszystko wyżej omówione, a tobie się nie chciało przeczytać.
  • Odpowiedz
@motaboy: Fajnie cię wyszkoliła ta twoja różowa. Nie dorosnąć do ślubu. Dobre sobie.
Może nie dorosłeś do tego, że majtki i skarpetki też musisz sobie sam prac, tylko musisz mieć hehe żoneczkę, którą ci to wypierze

Podróże też nosisz rogaczu?
  • Odpowiedz
Fajnie cię wyszkoliła ta twoja różowa. Nie dorosnąć do ślubu. Dobre sobie.

Może nie dorosłeś do tego, że majtki i skarpetki też musisz sobie sam prac, tylko musisz mieć hehe żoneczkę, którą ci to wypierze

Podróże też nosisz rogaczu?


@niochland: Bardzo schematyczne myślenie,
  • Odpowiedz
Ja jestem ze swoją różową 10 lat


@KozakCzerwony: Żyjecie w konkubinacie, to jest twoja konkubina. Najbrzydsze słowo w języku polskim ()

Zresztą bredzisz bzdury i tyle. Boisz się o majątek? Po 10 latach związku nie masz zaufania do różowej? XD Na szczęście istnieje jeszcze takie cos jak intercyza.
Nie zdziw się że za jakiś czas twoja różowa będzie chciała i dziecko i ślub, i co przekreślisz
  • Odpowiedz
Ludzie dojrzali potrafią skupić się na jedym partnerze, nie oszukiwać się etc.


@onuceSzatana:
Ja to wiem
Ty to wiesz
nawet zdecydowana większość różowych to wie... Co nie ma żadnego znaczenie. Bo One CZUJĄ się zagrożone i muszą coś z
  • Odpowiedz
głupi papierek nie jest potrzebny do bycia szczęśliwym


@KozakCzerwony: to mnij więcej taka różnica jak robienie na czarno. Będą przypadki że dogadasz się z pracodawcą, będzie dotrzymywał niepisanych warunków ale jednak bezpieczniej mieć tą umowę żeby w razie co mieć przyklepane pewne ustalenia.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: ten "papierek" dla osób które chcą spędzić razem życie w bardzo wielu kwestiach to życie ułatwia
Skoro chce z kimś być zawsze to dlaczego mam nie mieć prawa do uzyskania informacji w szpitalu / karetce /policji, dlaczego nie mam prawa reprezentować tej osoby ale również zabezpieczyć ją na starość i vice versa.
Poza tym dla wielu osób na pewnym etapie po prostu mówić do siebie dziewczyna /chłopak to po
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Nie chodzi o słowo, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu. W związku jak obie strony mają odmienne zdania to trzeba iść na kompromis, inaczej wcale to nie taki idealny związek. Więc jeśli ona chce ślubu, a on boi się o swój majątek tu akurat wielkie @iksde to niech będzie ślub ale z podpisaniem intercyzy. I chyba wszyscy zadowoleni. W małżeństwie majątku małżeństwo dorabia się wspólnie, no że chyba ktoś
  • Odpowiedz