Wpis z mikrobloga

@Scaab: Jakby ktoś nie wiedział że Scab to troll - niestety Dombud nie obniżył cen. Interesowalem się tą inwestycją pół roku temu - ceny były identyczne.
Generalnie Dombud rzadko kiedy schodzi z cenami - po kilku negocjacjach chceli dać zniżkę 0,5%
  • Odpowiedz
rok temu to się za 8-9 jeszcze kupowało, średnio się orientujesz jak widać:P


@pilot1123: to oznacza ze ceny zostały napompowane, żeby móc z czego schodzić. Taktyka deweloperów.
  • Odpowiedz
@mariusz-laszczka: ja brałem kwadrat w DomBudzie 9 lat temu i potwierdzam. Nie było szans na jakąkolwiek obniżkę. Albo bierzesz, albo w twoje miejsce jest kilku innych chętnych. Czują się pewnie, bo robią dobrze i w fajnych lokalizacjach więc mogą rozdawać karty.
  • Odpowiedz
za mniejsza kasę dom 120 metrów można postawić już wykończony

@golagolagola: Tak, chyba na twoim #!$%@? na Podlasiu. W większym mieście to pół banki dasz za samą ziemię gdzieś w sensownej odległości od centrum.
  • Odpowiedz
@Scaab, ja tam zadnych obnizek nie zauwazylam, a obserwuje te inwestycje juz od jakiegos czasu. Nawet gdyby weszla to jakas obnizka to predzej bedzie ona zwiazana z tym, ze im mieszkania w tym budynku zwyczajnie nie ida (projekty z antresola, mialo byc fajnie, ale nie do konca wyszlo) niz z korowirusem. Oddanie w listopadzie tego roku (za 7 mies), a sprzedanych tylko 14 mieszkan na 49 - od poczatku sprzedaz
  • Odpowiedz