Wpis z mikrobloga

Jak mnie rozwalają niektórzy ludzie xd. Bylem przed chwilą na stacji zatankować. Wchodze do środka i przed stacją stoi pan Janusz, kupuje fajki i zamiast normalnie wyciągnąć z portfela banknot czy tam karte i zapłacić to #!$%@? wyciąga cały plik banknotów z kieszeni, zaczyna liczyć i na koniec rzuca stówą na lade XD. Dodam że to nie pierwsza taka sytuacja którą widziałem. Powiedzcie mi co Ci ludzie mają w głowach, i co chcą pokazać, bo ja serio nie wiem.
#bekazpodludzi
  • 75
@Kenjiy: To ja Ci powiem tak z mojej perspektywy, bo zdarza mi sie tak robic. Czesto mam przy sobie troche gotowki (2-5k), bo potrzebuje jej w robocie. Mam ja w kieszeni albo polarze spieta klamra albo gumka. Sila rzeczy jak musze zaplacic to musze wyciagnac wszystko. Probowalem rozkladac po kieszeniach, ale to niewygodne, bo jej nie czuc.

Telefon zwykle zostaje w aucie. A portfela nie nosze, bo zbyt duzy, niewygodny i
@Kenjiy: ostatnio na parkingu mojemu niebieskiemu jakaś NIEOSTROŻNA dziewczyna zaparkowała na przednim zderzaku, z samochodu wyskoczył tatuś z wąsem, dziewczyna się popłakała, tatuś wyciągnął plik banknotów i mówi do niebieskiego - to co hehe, stówka panu starczy nie? Hehe córka nie za dobrze jeździ, no panie no zdarza się kazdemu
@Kenjiy: @CordellWalker: @dat_BOI420: @ZnienawidziszMnie: @cadmus: @polskiburger4-40: @NDSS: @dej_no_2_zlote: @throwaway6102: Nie #!$%@? buce i nie #!$%@? Janusze a kompleksy to chyba Wy macie. Spróbujcie sobie wsadzić 10k do portfela w banknotach 50-100 zł i to zamknąć a potem jeszcze wsadzić do kieszeni to zrozumiecie takie zachowanie. Każdy kto nosi przy sobie grubszy hajs w gotówce na jakieś zakupy robi identycznie
@Kenjiy: jak pracowałem w żabie to był standard. Wyciąga taki plik banknotów, najczęściej w dychach i liczy, i liczy i gdzieś na końcu stówe znajdzie i rzuci dumnie na ladę. Tacy też często potem próbują zrobić kasjera na wymiankę.
@Kenjiy: Hahaha, byłem świadkiem, jak porobiony znajomy, chcąc kupić 2 shoty wódki za 6 złotych, "przypadkowo" wyciągnął banknot 500 euro XD