Wpis z mikrobloga

Jak mnie rozwalają niektórzy ludzie xd. Bylem przed chwilą na stacji zatankować. Wchodze do środka i przed stacją stoi pan Janusz, kupuje fajki i zamiast normalnie wyciągnąć z portfela banknot czy tam karte i zapłacić to #!$%@? wyciąga cały plik banknotów z kieszeni, zaczyna liczyć i na koniec rzuca stówą na lade XD. Dodam że to nie pierwsza taka sytuacja którą widziałem. Powiedzcie mi co Ci ludzie mają w głowach, i co chcą pokazać, bo ja serio nie wiem.
#bekazpodludzi
  • 75
  • Odpowiedz
  • 800
@Kenjiy to ludzie którzy wrócili pewnie na kwarantanne bo zagranica robi na czarno i zyje w baraku z 20 typami wiec w polszy chce pokazać ze jest pan a fajki pewnie i tak najtańsze kupił
  • Odpowiedz
@Kenjiy kiedys w #!$%@? lat temu jak miałem praktyki obrzydliwie bogaty i znany w miescie pijak przyszedł kupić rower, trzeba podkreslic ze byl feste napruty bo ledwo się na girach trzymał, gdy przyszło do zapłaty położył na biurku 10k jeszcze z banderolką z banku i mowi ze mam sobie odliczyc tyle ile potrzeba xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@Kenjiy: oj panie.. kilka lat temu pracowałem jako konsultant u jjednego z operatorów komórkowych. Miejscówką był rynek miasta gdzie nie można było jeździć innym samochodom niż służbom porządkowym itd.). Co miesiąc przyjeżdżał pod drzwi adwokat mercedesem (z 10 lat temu pewnie jeden z lepszych w mieście ale teraz normalka na tle innych) i za każdym razem kupował doładowanie za 30zl na firmę płacąc w taki sposób jaki mówisz. Wyciągał plik setek
  • Odpowiedz
  • 4
@Kenjiy A może ty mi powiesz, co miałeś w głowie pisząc ci dużą literą w tym zdaniu?

Powiedzcie mi co Ci ludzie mają w głowach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kenjiy: kiedyś jak z pizza jeździłem, to podjechałem po taki blok z wielkiej płyty, wchodzę na to ostatnie piętro i pukam, otwiera chlop, mówię 19.50 a ten wyciąga z kieszeni właśnie taki plik banknotów, bierze palucha do mordy i zaczyna wertować po czym daje mi stówę xD
#!$%@?
  • Odpowiedz
@Kenjiy: naoglądali się w filmach amerykańskich jak byznesmeni i prawnicy z NY noszą klipy z banknotami i starają się naśladować xD
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Tirowcy tak maja. Mam takiego znajomego #!$%@?, oczywiscie kawaler 35 lat bo zadna nie spelnia wymogow jasnie pana. Otwarcie przy wodzie powiedzial ze lubi #!$%@? portfel z 8k w srodku zeby ludzie w kolejce widzieli xd pewnym kregom to imponuje, co poradzisz
  • Odpowiedz