Wpis z mikrobloga

Jak mnie rozwalają niektórzy ludzie xd. Bylem przed chwilą na stacji zatankować. Wchodze do środka i przed stacją stoi pan Janusz, kupuje fajki i zamiast normalnie wyciągnąć z portfela banknot czy tam karte i zapłacić to #!$%@? wyciąga cały plik banknotów z kieszeni, zaczyna liczyć i na koniec rzuca stówą na lade XD. Dodam że to nie pierwsza taka sytuacja którą widziałem. Powiedzcie mi co Ci ludzie mają w głowach, i co chcą pokazać, bo ja serio nie wiem.
#bekazpodludzi
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale pasowało by mieć portfel a w nim przynajmniej trochę pieniędzy zeby sprawnie opłacić swoje zakupy bez robienia z siebie debila


@Kenjiy: Debila zrobiłeś z siebie ty. Widocznie nie widziałeś dużej sumy pieniędzy i nie wiesz, że są prawnym środkiem płatniczym.
Nie zawsze płaci się kartą lub przelewem, ale taką wiedzę może kiedyś zdobędziesz.
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Kto kiedykolwiek pracował z klientem jako kasjer - doskonale wie, że takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Amerykańscy naukowcy w wyniku skrupulatnych badań przypuszczają, że jest to tzw. syndrom małego penisa, natomiast ministerstwo zdrowia planuje dopisać owe schorzenie do ICD-10.
  • Odpowiedz
@robertx: a ty czytałeś o czym ja piszę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) noś sobie i 100k przy sobie jak masz ochotę ale włóż sobie z 50zł do portfela, żeby sprawnie zapłacić w sklepie ;)
@powsinogaszszlaja: dlatego trzeba nosić cały plik przy sobie, przy zapłacie go przeliczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bones1909: mam w #!$%@? więcej i nie szpanuje kasą bo po co... nawet jeżeli mam przy sobie 3 stówy to dyskretnie staram się wyciągnąć kasę odpowiadającą cenie, którą mam zapłacić a jeżeli nie to placę kartą

@PlazowyChlopak: hurtownia, w której możesz pogadać po negocjować i pochwalić sie gotówka to co innego a stacja benzynowa gdzie zbiera się kolejka klientów, którzy chcą tylko przyłożyć kartę i szybko jechać dalej
  • Odpowiedz
@Kenjiy: no są tacy ludzie, byli i będą, niech sobie leczy kompleksy, też kiedyś byłem z byłą już dziewczyną i jej znajomą i jej chłopakiem, #!$%@? ten gość to był cringe roku, poszliśmy zapłacić za kawę a on wyjął #!$%@? na blat z 30 banknowów i wypierał, skandal w #!$%@? xD
  • Odpowiedz