Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: a skąd wiesz ze osoba która wlasnie wjechała na oddział ze złamana noga która musisz operować nie ma HIV/AIDS itp?


@Anoniemamowy: nie wiesz i dlatego masz rękawiczki, a jak pracodawca ci tych rękawiczek nie zapewnia to mówisz, #!$%@? nie operuje, bo moje życie jest dla mnie ważne i nikt nie może nikogo zmusić do ryzykowania własnym życiem i zdrowiem aby ratować innych? Tyle, że HIV obecnie nie jest wyleczalny,
a dlaczego "XD" na końcu? To źle, że dostanie wynagrodzenie za niezdolność do pracy, jak każdy człowiek na UoP?


@Arveit: jeśli wylądujesz na L4 z winy pracodawcy to na UoP dostajesz 100% a nie 80 xD

Dotyczy to z tego co wiem wypadków przy pracy, ale chyba dobra papuga by to podciągnęła...

W sumie gdyby w labo chemicznym, lub mikrobio pracodawca nie zapewnił wyciągów i strojów ochronnych to pracownik i tak
a skąd wiesz ze osoba która wlasnie wjechała na oddział ze złamana noga która musisz operować nie ma HIV/AIDS itp? Tyyypie życie nie jest zero jedynkowe, lekarze są z pasji nie z pieniędzy bo u nas o zarobki krucho. Chcesz dobrze zarabiać? Kup koparkę i kasuj 230zl/h. Ale przecież się śmieją ze jak to rowy kopać :)


@Anoniemamowy:

Może mieć, ale od tego są zabezpieczenia, jak stroje, maseczki, filtry i dziesiątki