Wpis z mikrobloga

  • 860
@Arveit chodzi mi o podejście do lekarzy, w innych krajach dostają o 60%-100% wiecej pensji, a u nas jestes niezdolny do pracy przez mozliwosc zakazenie, ktore nastąpiło w pracy i dostaniesz 80%
  • Odpowiedz
To źle, że dostanie wynagrodzenie za niezdolność do pracy, jak każdy człowiek na UoP?


@Arveit: Przecież on nie był na kwarantannie bo pojechał na narty do Włoch. On był na kwarantannie bo jego pracodawca nie zapewnił mu odpowiedniej ochrony.
  • Odpowiedz
@Arveit: #!$%@? ale o czym tu w ogóle pisać, lekarz #!$%@? w warunkach jakie są, nie ma ochrony, łapie koronę albo inne #!$%@? i musi zaliczyć przerwę, no i to jest niby odpowiednie, że starał się pan, ale sory w tym miesiącu hajsu będzie mniej?

Prawo jest #!$%@? to #!$%@? niech zarwą jedną noc jak zwykle i zmienią. Ale nie, teraz akurat warto sprawdzić co jest w innych krajach xD
  • Odpowiedz
@zofialidia: mam znajomą w Krakowie w uniwersyteckim chyba, przed przekształceniem w zakaźny każda pielęgniarka podpisywała nowa umowę że podczas pracy z osobami z koroną dostają 200% normalnej pensji. Także nie wiem jak w innych jest ale nie wszędzie tak źle ich traktują
  • Odpowiedz
@zofialidia: u nas zero prawdziwych środków ochrony osobistej, 5 masek z filtrem które szpital nam przekazał jest pod kluczem, dodatkowo ucięli wszystkim lekarzom stałe dodatki do wynagrodzenia i premie. Cieszę się że wkrótce uciekam do prywatnej placówki na stałe.
  • Odpowiedz
  • 1
@mamnatopapiery ze znajomych na medycynie kazdy po skonczeniu wylatuje, jedynie znajoma na wojskowych medycznych nie może. Zresztą ona tez teraz siedzi przymusowo w szpitalu ale i tak dobrze trafila, bo najwyzej mierzy temperatury, a tak normalnie to jest na radiologii.
  • Odpowiedz