Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
Skatował psa 3 lata więzienia, dokonała aborcji rozrywając niemowlę kilkumiesięczne na kawałki jak banderowcy na Wołyniu " miała do tego prawo"

Czy jak moja kotka się okoci to też mam prawo je potopić?
  • Odpowiedz
@L3gion: dla dużej ilości osób mówisz... generalnie społeczeństwo zawsze składa się z pewnej grupy niedojebow.
W otaczającej rzeczywistości jest wiele zakazów np ograniczenie prędkości, zawsze znajdzie się taki co ten zakaz będzie łamał ale większość się dostosuje co było by trudne gdy zakazu by nie było.
Nie chce mi się tłumaczyć takich rzeczy, znasz życie z telewizji i gówno o nim wiesz
  • Odpowiedz
generalnie społeczeństwo zawsze składa się z pewnej grupy niedojebow.


@Bazar-fte-iNazad: Dlatego większość krajów 1 świata opowiada się za aborcją czy też eutanazją? Kurcze wszyscy #!$%@? tylko nie wielka Polska
  • Odpowiedz
oj oj oj biedne nowoczesne progresywne spoleczenstwa "dziecko z uposledzeniem ZRUJNUJE CI ZYCIE!!!" "macierzynstwo ZRUJNUJE CI ZYCIE", dlatego my abys "NIE ZRUJNOWAL SOBIE ZYCIA" pozwolimy ci zgodnie z prawem zabic swoje nienarodzone dziecko bo to nie jest tak naprawde dziecko tylko jakies tam komorki i uratujemy cie przed "ZRUJNOWANIEM SOBIE ZYCIE" tylko pamietaj amebo na kogo masz zaglosowac, komu masz zaplacic podatki i czyje polecenia masz wykonywac bo jak nie to cie
  • Odpowiedz
@L3gion: Debilom nie wytłumaczysz." Hurr durr, masz chore dziecko? To je wychowuj, i pracuj ciężej. Chcesz wykorzystać dobrze swoje życie? Mi się nie udało to ty też masz je sobie #!$%@?ć." Wydaje mi się, że atakowanie tylko tej jednej osoby, ona jest tylko materialną postacią umysły tłumu, a jako taka nie posiada wolnej woli.
  • Odpowiedz
Patrząc na wielu lewakow to rzeczywiście człowiek aż chciałby poprzeć aborcję


@mikkekorwin: "hehe no ale jak będzie w przyszłości lewakiem to jednak dobrze abortować hehe" Prawak fejs
  • Odpowiedz
Owszem były no i co z tego że wcześniej to było? Te reżimy ustanowiły to jako legalne czyli akceptowalne


@maciejmaximus: Ja ci wkleiłem linka w którym jest mowa jak w starożytności było to akceptowalne a ty mi jakieś bzdury o tym jak to po raz pierwszy w nazistowskich Niemczech zaakceptowano

a te które jeszcze się nie urodziło a np zosto poczęte w tym samym czasie to niejest jeszcze
  • Odpowiedz
@sorhu: Wiem. Ale ktoś zdecydował że czytanie i głosowanie odbędzie się właśnie teraz, prawda? Duda już zapowiedział, że chętnie go podpisze. Sytuacja w której opozycja nie pojawi się na ulicach jest dla nich zajebiście wygodna.
  • Odpowiedz