Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
@suluf: No widzisz i takjak rasiści dehumanizowali ludzi innej rasy, tak jak naziści uważali Żydów czy Słowian za podludzi których można zabić, tak postępowi proaborcjoniści dehumanizują dzieci nienarodzone czy też chore jako gorsze i te które można zabić.
  • Odpowiedz
Dziewczyny czy wy wiecie, że jak będziecie stare i nikt nie będzie chciał się wami opiekować to też dostaniecie aborcję eutanazyjną? Skoro z dziećmi się udaje, uda się i z wami.
  • Odpowiedz
@suluf: No widzisz i takjak rasiści dehumanizowali ludzi innej rasy, tak jak naziści uważali Żydów czy Słowian za podludzi których można zabić, tak postępowi proaborcjoniści dehumanizują dzieci nienarodzone czy też chore jako gorsze i te które można zabić.


@maciejmaximus: Czy Zespół downa to rasa? Dzieci to takie małe ludziki które sie narodziły. Aborcja dotyczy czasu zanim się urodzą i w większości miejsc jest dozwolona do momentu rozwinięcia systemu
  • Odpowiedz
@suluf: Jaką ty masz wiedze człowieku? Jak zwykle zwykła ignorancja bije od osób tobie podobnych. Po pierwsze - Nie dzieci to nie małe ludziki które się NARODZIŁY tylko wszystkie istoty od poczęcia do 18 roku życia z tego co wiem. Sprytnie chciałeś zaszyć tu swoją zakłamaną wykładnię. 2 do rozwinięcia systemu nerwowego no proszę czyli pare chwil wcześniej nie był człowiekiem dzień później już jest? To jest dopiero absurd. 3
  • Odpowiedz
@L3gion: Szczerze? To ja w tym temacie mam chyba liberalne poglądy i jestem za całkowitą legalizacją aborcji. Moim zdaniem prawa mężczyzn= prawa dzieci= prawa kobiet> prawa nienarodzonych dzieci
Możecie się z tym nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie. Oczywiście odnośnie aborcji.
  • Odpowiedz
Nie dzieci to nie małe ludziki które się NARODZIŁY tylko wszystkie istoty od poczęcia do 18 roku życia z tego co wiem. Sprytnie chciałeś zaszyć tu swoją zakłamaną wykładnię.


@maciejmaximus: No tak, zapłodniona komórka to już dziecko. Czy jak zgłoszę się po 500 plus to dostane ? W końcu mam już dziecko co nie ?

2 do rozwinięcia systemu nerwowego no proszę czyli pare chwil wcześniej nie był człowiekiem dzień później już
  • Odpowiedz
Popieram Kaję Godek, bo nie wolno zabijać małych dzieci.
W niektórych stanach w USA można mordować dzieci do ostatniego miesiąca ciąży.
Wkłada się szczypce, którymi najpierw wyrywa się nogi i ręce, a potem zgniata czaszkę jak orzecha.
Są ludzie którzy też mieli mieć zrobioną aborcję ze względu na ryzyko chorób, a urodzili się zdrowi. Są też ludzie co mimo niepełnosprawności cieszą się że żyją. Są też tacy co przeżyli ten wyrok śmierci.
W.....z - Popieram Kaję Godek, bo nie wolno zabijać małych dzieci.
W niektórych stan...

źródło: comment_1586808473M1GgGM3POgUyk6rYXKoxfp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pewnie! Aborcja powinna być legalna od momentu poczęcia, aż do aborcji, nie ważne ile masz lat, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, wyskrob się! Dziadek Ci przeszkadza? Wyskrob go! Nie chce Ci się już zajmować psem? Zrób mu aborcję! Moi mili, po co się ograniczać? Aborcja dla wszystkich! Ona rozwiąże wszystkie nasze problemy! Zabijanie to jest to co czego gatunkowi ludzkiemu potrzeba! Masz problem ze zrozumieniem tego komentarza? Wyskrob się!
  • Odpowiedz
Popieram Kaję Godek, bo nie wolno zabijać małych dzieci.

W niektórych stanach w USA można mordować dzieci do ostatniego miesiąca ciąży.

Wkłada się szczypce, którymi najpierw wyrywa się nogi i ręce, a potem zgniata czaszkę jak orzecha.

Są ludzie którzy też mieli mieć zrobioną aborcję ze względu na ryzyko chorób, a urodzili się zdrowi. Są też ludzie co mimo niepełnosprawności cieszą się że żyją. Są też tacy co przeżyli ten wyrok śmierci.
  • Odpowiedz
@suluf: Co to za argument że jak nie dostanę 500+ to znaczy że to nie jest dziecko? Wykładnia jest taka że jesli uważasz dziecko tylko za to co się narodzi czyli wyjdzie z brzucha, to jest tak skrajny idiotyzm że się w głowie nie mieści bo definiowanie że to jest dziecko określa jego położenie. A co jesli urodzi się wcześniej? To nagle dziecko? a te które jeszcze się nie urodziło
  • Odpowiedz
@CzescJestemMaciek:

to bez kitu po porodzie bym naciskał żeby oddać

I dokladnie o to chodzi. Jesli ktos zdaje sobie sprawe, ze nie podola, zawsze moze oddac dziecko. Po to wlasnie sa okna zycia - to znak, ze ktos, kto jest w sytuacji, w ktorej nie moze zajac sie dzieckiem, ma mozliwosc wyjscia z tej sytuacji w sposob, ktory nie krzywdzi dziecka.
  • Odpowiedz
@L3gion: Co? Zabijałbyś dzieci z zespołem Downa? Ciekawe kiedy granica przesunie się na usuwanie dzieci np. bez jednego palca, albo takie nieco bardziej piegowate.
Dziecko z zespołem Downa to też człowiek. Nie masz prawa odbierać mu przyszłego życia.
  • Odpowiedz
@L3gion: OK, powinienem byc bardziej precyzyjny i powiedziec "krzywidzi go w najmniejszy mozliwy sposob". Bycie w bidulu nie jest fajna sprawa, ale wielu ludzi z domow dziecka pochodzi i daja sobie rade w zyciu.
  • Odpowiedz
@osobliwosc: @Bazar-fte-iNazad: @Aleale2: A przyszło wam do głowy że dla dużej ilości osób płód do danego tygodnia/miesiąca to nie dziecko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dobra, #!$%@?. Dla was od początku dziecko więc inaczej. Uważacie że zakazanie (całkowite!) aborcji w PL cokolwiek zmieni? Że kobiety nie będą jechać za granicę? Tak już spoko byle poza granicami naszego pięknego kraju, bo oczy nie
  • Odpowiedz