Wpis z mikrobloga

Używa ktoś z was facebook messengera? #androidpomoc

mam tak, że mi zawsze wibruje, kiedy przychodzi nowa odpowiedź. Jest to odrobinę irytujące, kiedy rozmawiam z kimś przez laptopa, a w tym czasie co chwila tele jęczy, że jest nowa wiadomość. Nie chcę wyłączać tej opcji, bo potem zapomnę włączyć. Jakięś rozwiązanie? :<
  • 15
  • Odpowiedz
@zurawinowa: zaraz zaraz, jak dostanę wiadomość i siedzę przy komputerze - dostaję powiadomienie na telefon i na komputerze. gdy kontynuuję rozmowę (poprzez odpisanie) na komputerze to rozmowa gdzieś po stronie facebooka zostaje oznaczona (wysyłaj tylko na komputer) i dopóki jej nie zakończę to wyłączają się dla niej powiadomienia w telefonie.
  • Odpowiedz
@zurawinowa: hmm, całkiem możliwe - ja akurat korzystam od dłuższego czasu z Facebook Messenger for Windows i działa całkiem spoko.

Korzystając z nieoficjalnego softu - AQQ, WTW, Miranda czy inny Pidgin - wiadomości lubią się gubić, dlatego zostaje tylko ich oficjalny soft lub pisanie z poziomu przeglądarki.
  • Odpowiedz
@karid: sprawdziłam przez czata, faktycznie, nie przychodzą powiadomienia. ;) Kurczę, a tak nie lubię tego czata na fb, bo zawsze wyłączam kartę przypadkiem. Chyba zostaje przełożenie telefonu na tryb offline. ;)

Ewentualnie zostawię otwartego czata na innej karcie w tle, może podziała ;)
  • Odpowiedz