Wpis z mikrobloga

@usunalemkontozebybyanonimowy: tu nawet nie chodzi o zainteresowania a o dynamicznosc. Wy mylicie bycie wrażliwym z byciem mentalna #!$%@?. Kazdy czy to kobieta czy facet potrzebuję znalezc cos interesującego w drugiej osobie, nawet jesli sa na tyle glupi, zeby byla to karyna albo sebiks. Wrazliwosc w niczym nie przeszkadza, trzeba miec jaja i swoje poglady zeby byc w zwiazku, nie wazne kim jesteś, tyle i az tyle.
@Ibralew: reprezentujesz nurt blue pill. Nie jestem ciotą. Musisz mi zaufać, choc to na wykopie wydaje się niemożliwe, ale na swoim koncie mam kilka bójek z kibicami, w tym jedną z niebezpieczbym narzędziem, plus mialem duże problemy prawne w holandii, gdzie dosyć długo mieszkałem. W dodatku, tu nie uwierzysz pewnie ale proponowano mi udział w grupie, jako żółnierz.
@usunalemkontozebybyanonimowy: nie interesuja mnie żadne tabletki, naprawdę. Nie ważne jakim zwyrolem jesteś, czy sie bijesz czy masz problemy z prawem, wazne jsst to jaki jest w relacjach z kobietami i o to mi chodzi. Znam to z autopsji, bo za mlodu czyli w wieku 13-14 lat tez myslalem, ze dupy sa glupie bo ja jestem wrazliwy, one tego nie doceniaja, chociaz w innych kwestiach sporo rozrabialem. Tu chodzi o podejscie, jesli
@usunalemkontozebybyanonimowy: jest cala masa, niby porządnych kobiet, ktore okazuja sie pozniej zwyklymi #!$%@?. Nie wiem czy tak bylo w twoim przypadku ale powiem Ci szczerze, ze nie mozna sie podawać. Dzieki takiemu podejciu mam narzeczona, a mialem doczynienia z nie jednym #!$%@? i przeczucie ze to juz koniec dla mnie.