Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
Ojojoj, mieszkanie w wielkiej płycie takie złe, brak zieleni i miejsca wyjścia na spacer.
Wiadomo że dom z ogródkiem lepszy ale nie ma porównania do osiedli deweloperskich.
Chociaż z tym spacerem obecnie to nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #poznan #wielkaplyta #nieruchomosci #polskiedomy
Pobierz Atktona_tyle - Ojojoj, mieszkanie w wielkiej płycie takie złe, brak zieleni i miejsca...
źródło: comment_1586606543OlXOVO2f7kmPWOnIcIXzOe.jpg
  • 81
@Qraape 5lat mieszkałem w Poznaniu. Tęsknię w #!$%@?, bo miasto bardzo fajne, szczególnie winogrady i piątkowo. Mieszkałem na piatkowie na nowym Batorym , i bardzo miło wspominam... Aż bym się cofnął w czasie. I robotę kurde miałem fajna. Ehh feels mocno...
@Buzol: ja w takim mieszkam... Ten wewnętrzny dziedziniec to kpina. Byle tylko się zgadzało w ustawą o budownictwie. Deweloperzy idą po niezbędnym minimum
@Atk_to_na_tyle: Osiedla z prlu mają sporo terenów zielonych między innymi dlatego, że nie musiały mieć dużej ilości miejsc parkingowych tak jak ma to miejsce obecnie.
Obecnie powierzchnia parkingów podziemnych i naziemnych jest porównywalna z powierzchnią mieszkalną osiedla.
@Atk_to_na_tyle: No i jak kurła z tych terenów zielonych w tych blokowiskach korzystacie? Widziałaś kiedykolwiek, gdziekolwiek na blokowisku np. rodzinkę, która powiedzmy wywlekła sobie stół, koc, hamak itp. na trawnik między blokami i walnęła grilla zapijając winkiem? Bo ja nie, a to jest to normalne zachowanie ludzi nawet nie w jakichś nowobogakich bungalowach pod lasem tylko np. w jakichś starych szeregowcach w dalszym śródmieściu (mało tego u nas, ale zdarzają się).
@Atk_to_na_tyle: Kupiłem mieszkanie na Winogradach w zeszłym roku. Z minusów wielkiej płyty to absurdalnie krzywe ściany (mało która jest pionowa, na wysokości jednej kondygnacji potrafi 4cm uciekać z pionu), instalacja gazowa i CO puszczona na ścianach a nie w murze i najgorsze - miejsc parkingowych tak o 30-50% za mało. Wcześniej mieszkałem w developerce na Naramowicach i tych problemów nie było...