Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
Ojojoj, mieszkanie w wielkiej płycie takie złe, brak zieleni i miejsca wyjścia na spacer.
Wiadomo że dom z ogródkiem lepszy ale nie ma porównania do osiedli deweloperskich.
Chociaż z tym spacerem obecnie to nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #poznan #wielkaplyta #nieruchomosci #polskiedomy
Pobierz Atktona_tyle - Ojojoj, mieszkanie w wielkiej płycie takie złe, brak zieleni i miejsca...
źródło: comment_1586606543OlXOVO2f7kmPWOnIcIXzOe.jpg
  • 81
@Atk_to_na_tyle: Pozdrawiam z Oświecenia, Rataje są w pyte leżeli chodzi o ilość zieleni i miejsc na spacer w którą stronę bym nie poszedł.

@kult_cwaniaka: może nie bezpośrednio pod samym blokiem czy między blokami, ale jak wspomniałem, ja mam w zasięgu 10 min piechotą tereny nad Jeziorem Malta / Park Rataje / całą linię brzegu Warty. I zdecydowanie, ludzie korzystają.
@piotredarew: no napisalem, ze wielka plyta byla stawiana od lat 60 do poczatkow 90, gdy aut bylo duzo duzo mniej i tutaj fakt, ze przewage maja nowe osiedla bo zawsze masz przynajmniej opcje wykupu miejsca parkingowego
@Atk_to_na_tyle mam mieszkanie od dewelopera z prywatnym ogródkiem, tarasem, garażem, osobnym wejściem, dwoma miejscami parkingowymi, zielenią wokół, bez patologii. A ty nadal nie, że wielka płyta jest spoko z odrapanymi klasykami, odchodami psów, parkowaniem na krawężniku i krzywymi chodnikami
@Hans_Olo > jedyne mankamenty to trudności remontowe i słabe tłumienie dźwięków od sąsiadów. A tak, to nie ma mieszkania nad płytę.

Ja tam lubię słuchać wieczorem sąsiadki z góry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Atk_to_na_tyle mieszkam na Naramowicach a chodziłem do szkoły na Piątkowie i Winogradach i o zdecydowanie wolałbym tam mieszkać- dużo zieleni,sklepów,szybki tramwaj itp. A na Naramowicach dopiero teraz powstaje pierwsza linia tramwajowa