Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy budujesz zaufanie społecznie przez 30 lat, żeby w oczach ludzi przestać być tylko upierdliwym milicjantem co bardziej zaszkodzi niż pomoże, HWDP przestaje w końcu się pojawiać na dosłownie każdym skrawku betonu, a teraz, jak tylko dostajesz okazję od Karakana, to pokazujesz że rapujące Sebkisy mają rację xDDD
Bolizja stronk

#policja #bekazpodludzi #koronawirus
ramzes8811 - To uczucie gdy budujesz zaufanie społecznie przez 30 lat, żeby w oczach ...

źródło: comment_1586518295wSPloSWpRaHxqObbRC1ysr.jpg

Pobierz
  • 18
@ramzes8811: Ludzie wcześniej nie mieli kontaktu z policją i się śmiali z sebiksow ale taka prawda, że policja kocha nadużywać władzy i to nie jest żadna koronowirusowa nowość. Nigdy nie byłem JP ani HWDP ale kiedyś jaralem dużo jointów i nie raz i nie dwa zdarzało mi się być przeszukiwanym przez policję. Nigdy nic nie znaleźli, więc byłem praktycznie niewinny a i tak zawsze traktowany jak śmieć, raz w radiowozie dostałem
@Ld93: pięknie opisałeś jak to wygląda! szary obywatel nie ma styczności z policją poza jakimiś kontrolami drogowymi, czy zgłoszeniem kradzieży. za to taki Seba za sam wygląd jest spisywany i przeszukiwany 3x w tygodniu. do tego policjant wie, że może sobie więcej pozwolić przy takim Sebie bo on prawie na pewno nie zgłosi zażalenia na wykonane wobec niego czynności. ja również byłem kilka razy bardzo brzydko potraktowany przez psów, bo takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GrindujTopy: @Ld93: Z panami policjantami stety lub niestety kontaktu miałem sporo, bo często mnie kontrolowali (kontrole drogowe, mocno zwracający uwage samochód). Prawie zawsze było to sprawdzenie dokumentów, czasem coś pośmieszkowali i życzyli miłego dnia. Teraz, po ostatniej kontroli pare dni temu - najzwyczajniej boje się wychodzić z domu, mimo że musze. I to nie z powodu wirusa.
Przedwojenna policja była podporą sanacyjnych ku... nierządnic i strzelała do strajkujących i protestujących, więc w sumie pasują idealnie xDD


@ramzes8811: i tak i nie, wtedy w europie to był standard, nawet po wojnie de Gaulle kazał policji strzelać do manifestantów.
Przedwojenna policja była podporą sanacyjnych ku... nierządnic i strzelała do strajkujących i protestujących, więc w sumie pasują idealnie xDD


@ramzes8811: A przedwojenni strajkujący potrafili mordować policjantów bez mrugnięcia okiem ignorancie historyczny.
@GrindujTopy: #!$%@?, co prawda przez ostatnie miesiące nie miałem "przyjemności" być skontrolowanym przez policje ale w ostatnich czasach się zdarzało, nigdy nie zostałem "źle" potraktowany. Skoro ty byłeś kontrolowany wielokrotnie i każdorazowo coś było nieteges może to kwestia Twojego zachowania? Nie zrozum mnie źle, w Policji na pewno są elementy nie nadające się do tej pracy, nie mnie oceniać proces selekcji. Co nie zmienia faktu że ciamkanie i cwaniakowanie przez bądź
Przedwojenna policja była podporą sanacyjnych ku... nierządnic i strzelała do strajkujących i protestujących, więc w sumie pasują idealnie xDD


@ramzes8811: dlatego karakan i jego karaluchy powoluja sie od poczatku na spuscizne (na twarz) bandyty pilsudskiego i jego zamordyzm, ale glupi wyborcy pisu sa tacy sami jak ich ciemni przodkowie.
@Sahkez: wyobraź sobie, że nie jestem żadnym bandytą, przestępcą ani Sebkiem w dresie stojącym z piwem pod sklepem czy bramą. często jakieś kontrole z dupy gdy szedłem z kolegą po chodniku, albo podczas jazdy autem. pytając o powód kontroli zawsze słyszałem „zachowujesz się podejrzanie”. co jest podejrzanego w spacerowaniu albo przejażdżce autem? na dodatek gdybym chciał coś robić nielegalnego to wiem jak ich unikać, zmylić czy zgubić. także te ich prewencyjne