Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu zauważyłem, że wielu ludzi wchodzi w #zwiazek #zwiazki
Chciałem się zapytać o jakieś porady co trzeba zrobić by w taki wejść. Rodzina się kiedyś nawet mnie pytała czy kiedyś sobie znajdę jakąś dziewczynę.
No i się zastanawiam no w sumie jak? Nie mam pojęcia jak się robi #podryw #flirt itp. Macie jakieś #ksiazki do polecenia na ten temat? Lub nie wiem jakieś #ppradnik lub cokolwiek? I czemu ktoś kto nie ma dziewczyny jest uważany za kogoś gorszego tzw. #przegryw
Jest tera, trochę czasu by zapoznać się z tematem, więc chętnie poczytam.
Nie ogarniam tego świata,a jestem już po 25roku życia. Po prostu nie ogarniam tego fenomenu łączenia się w pary. Może wy coś poradzicie. Jestem całkowitym początkującym w tym.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedorozowepaski #pytaniedoniebieskiepaski #pytanie #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 67
@TestoDepot:

czy ty naprawdę chcesz w związki czy to jednak taka troche presja - że przecież każdy tak robi, że tak trzeba?


W tym problem, że do konca nie wiem czego chce. Bo zeby wiedziec to trzeba najpierw spróbować.
Więc musze spróbować, jednego i drugiego a potem zdecydować z czym mi się lepiej żyje.
Nadal uwazam ze lista powodow, dla ktorych ktos (o kim pojecia nie mam) moze baitowac na portalu ze smiesznymi obrazkami jest bliska nieskonczonosci.


@InterferonAlfa_STG: no ja przekonywać nikogo nie zamierzam, ale nie wiem co miałoby mi dać baitowanie czy chodzę na dziwki czy nie XD.

jak zaczniesz relacje z kobietami od dziwek to i na dziwkach je skonczysz


@InterferonAlfa_STG: imho to na czym skończy nie zależy od tego czy zacznie
widocznie nie jest to Ci do niczego potrzebne, chcesz byc w zwiazku tylko dlatego ze rodzina pyta kiedy bedziesz?


@InterferonAlfa_STG: Może jak większość ludzi chciałby mieć kogoś bliskiego przy sobie, kto będzie wobec niego lojalny.

Jestes aspoleczny i tyle. Gdybys byl zsocjalizowany w wieku (5-) 13 lat i w ekipie mial 5 chlopakow i 5 dziewczyn, spedzal z nimi 1-5 godzin dziennie to bys inaczej spiewal.


Powiedz to jego rodzicom. Jak
ŁadnyPrzegryw: Polecam uczyć się uwodzenia kobiet z poradników na YouTube. Poniżej kilka kanałów o tej tematyce:
- Dr Randka TV
- Instynktowne Uwodzenie
- Mike Uwodzenie
- Paweł Grzywocz
- Paweł Rawski
- Playman' s Tactic
- Rafał Żuber
- Robert Marchel
- Samiec Alfa
- Seminarium Fullmen
- Uwodzenie w dzień TV
(link w kolejności alfabetycznej, a nie wg przydatności merytorycznej)

Jeśli chodzi o #logikarozowychpaskow to warto oglądać też kanały