Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu zauważyłem, że wielu ludzi wchodzi w #zwiazek #zwiazki
Chciałem się zapytać o jakieś porady co trzeba zrobić by w taki wejść. Rodzina się kiedyś nawet mnie pytała czy kiedyś sobie znajdę jakąś dziewczynę.
No i się zastanawiam no w sumie jak? Nie mam pojęcia jak się robi #podryw #flirt itp. Macie jakieś #ksiazki do polecenia na ten temat? Lub nie wiem jakieś #ppradnik lub cokolwiek? I czemu ktoś kto nie ma dziewczyny jest uważany za kogoś gorszego tzw. #przegryw
Jest tera, trochę czasu by zapoznać się z tematem, więc chętnie poczytam.
Nie ogarniam tego świata,a jestem już po 25roku życia. Po prostu nie ogarniam tego fenomenu łączenia się w pary. Może wy coś poradzicie. Jestem całkowitym początkującym w tym.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedorozowepaski #pytaniedoniebieskiepaski #pytanie #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 67
Jak sie w wieku 11-13 lat nie zaczales interesowac dziewczynkami


@InterferonAlfa_STG: Paaaanie, ja w tym wieku to expilem co wieczor w metku. Za kazdym razem modlac sie by mi dropnela aura miecza ktora mozna by dobrze sprzedac i kupic jakies dobrego fmsa.
.
.
.
A ty mi tu mowisz o jakichs dziewuchach.
@arek4444: widocznie Ci to wieksza radosc sprawialo niz bieganie po osiedlach, boiskach i analizowanie z kolegami, ktorej dziewczynie lepiej bufet skoczyl przez wakacje, ktorej ladniej blyszcza oczy ;)

Nie mowie ze sam wieczorami jak juz koledzy musieli wracac bo ciemno bylo nie gralem, bo gralem... Ale caly dzien spedzalem na zewnatrz...

A Ty co robiles caly dzien skoro wieczorem grales?
@InterferonAlfa_STG: Nie zrozumiałeś intencji mojego wpisu. Tu nie chodzi o to, że nie miałem fizycznie czasu na potencjalne kontakty z płcią przeciwną w moich młodzieńczych latach. Chodzi o to , że w tamtym czasie ani na sekundę nie przyszło mi do głowy by te kontakty jakoś nawiązywać.
Moją głowę oprócz zadań domowych zajmowały gry, kreskówki i inne pierdoły.

Jest to po prostu dla mnie trudne do zrozumienia, że jeden człowiek zaczyna
@arek4444: kilka linijek to nie jest sciana tekstu.
W moim przedszkolu sie plcia przeciwna interesowalismy kolo 5 lat (trzecia grupa). W sumie do dzis sie cala ta ekipa zna i z tego beke kreci na weselach. Jak kolega jeszcze w zuchach (druga grupa) powiedzial o kolezance ze jest dzwika xD. W zasqadzie dopiero po tym jka facetka zareagowala to reszta sie zaczela interesowac co to jest dziwka.
Tak w wieku 6-7
Jestes aspoleczny i tyle. Gdybys byl zsocjalizowany w wieku (5-) 13 lat i w ekipie mial 5 chlopakow i 5 dziewczyn, spedzal z nimi 1-5 godzin dziennie to bys inaczej spiewal.


@InterferonAlfa_STG: Właśnie w tym problem, że nie jestem taki całkiem aspołeczny. To prawda, że do przedszkola nie chodziłem, do zerówki też nie.
W pierwszej i drugiej klasie też byłem taki trochę odludek. Ale gdzieś od 4 klasy załapałem się do
@arek4444: ja wcale nie mialem dziewczyn w liceum, studia podobnie bo infa.

Ale zawsze sie tych lasek szukalo z kolegami i nigdy ich nie brakowalo.
Tobie (i Twoim kolegom) to nie bylo potrzebne z tego co widac.

Tylko nie rozumiem co sie nagle zmienilo?
Konwencja spoleczna Cie zaczela bolec? Ze nie pasujesz do skryptu czy co?
a tak serio to po co Ci ta druga polowka tak jakbys mogl to wyartykulowac?

Zeby sie na mieszkanie zrzucac we dwojke?


@InterferonAlfa_STG: Myślę, że do druga połówka jest mi potrzebna do tego samego co reszcie ludzi.
Moje podejście niczym się tu nie różni poza tym że potrzeba pojawiła się zdecydowanie za późno, w momencie kiedy już nie ma możliwości by ją zaspokoić (gdzie ja znajdę wolną, NORMALNĄ (nie-patologiczną), 25-latkę (lub
@arek4444: normalna czyli w pelni zsocjalizowana i dojrzala plciowo 25 latke, ktora ma mniej niz x bolcow?
To teoretycznie jest sprzecznosc, al jest cala pula lasek po 2-3 dlugich zwiazkach.
Tylko ze taka laska po 3 zwiazkach ma spore doswiadczenie w dlugoterminowych relacjach damsko meskich.
Vs Ty nie masz zadnego.

Analogicznie laska zwykla z 15+ bolcami na koncie ma doswiadczenie w relacjach krotkoterminowych (pewnie przeplatanych z dluzszymi), zna swoja seksualnosc, wie
Myślę, że do druga połówka jest mi potrzebna do tego samego co reszcie ludzi.


@arek4444: sorry czyli do czego? bo nie bardzo umiesz to wyartykułować?
Jakos przez 10 lat (zakladam ze masz 25) swojej seksualnej dojrzalosci nie stworzyles ani jednej relacji romantycznej.
Seks z kobietami tez Cie nie interesowal z tego co mowisz.

a zazwyczaj po to ludzie sie wiaza, dla bliskosci i seksu.

A Ty potrzebujesz drugiej osoby zeby Ci
Będąc nastolatkiem lubisz oglądać avengers'y


@arek4444: bedac nastolatkiem mialem rozne rozrywki, ale tak powazniej to interesowalo mnie to co robia starsi koledzy, jakie maja patenty na radzenie sobie w zyciu... Co im wyszlo, a jakie popelnili bledy i zebym ja nie powtarzal ich syfu.
A to ze po godzinach gralem na kompie, czy ogladalem jakies bajki jak dzieciak w moim wieku to inna kwestia.