Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu zauważyłem, że wielu ludzi wchodzi w #zwiazek #zwiazki
Chciałem się zapytać o jakieś porady co trzeba zrobić by w taki wejść. Rodzina się kiedyś nawet mnie pytała czy kiedyś sobie znajdę jakąś dziewczynę.
No i się zastanawiam no w sumie jak? Nie mam pojęcia jak się robi #podryw #flirt itp. Macie jakieś #ksiazki do polecenia na ten temat? Lub nie wiem jakieś #ppradnik lub cokolwiek? I czemu ktoś kto nie ma dziewczyny jest uważany za kogoś gorszego tzw. #przegryw
Jest tera, trochę czasu by zapoznać się z tematem, więc chętnie poczytam.
Nie ogarniam tego świata,a jestem już po 25roku życia. Po prostu nie ogarniam tego fenomenu łączenia się w pary. Może wy coś poradzicie. Jestem całkowitym początkującym w tym.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedorozowepaski #pytaniedoniebieskiepaski #pytanie #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 67
normalna czyli w pelni zsocjalizowana i dojrzala plciowo 25 latke, ktora ma mniej niz x bolcow?

To teoretycznie jest sprzecznosc


@InterferonAlfa_STG: Wiem, normalna i w pełni zsocjalizowana 25-latka jest już mężatką. W tym własnie problem, że wychodzi na to że powinienem szukać wśród 19-latek, te jednak wydają mi się raczej niedojrzałe.
Myślałem jednak o tym , że nie każdy musi być w pełni "normalny" i być - jak to barwnie określiłeś
Ale już z tym seksem to tak nie przesadzajmy - to nie są jakieś umiejętności które nabywa się latami.


@arek4444: no niestety, ale jesteś w błędzie. to są rzeczy, które nabywa się doświadczeniem i często latami.
no niestety, ale jesteś w błędzie. to są rzeczy, które nabywa się doświadczeniem i często latami.


@Babarbie: Ale wiesz , ja nie chcę być jakimś artystą uskuteczniającym tantre czy jakieś inne super zmysłowe techniki.
Wystarczą mi zbliżenia na poziomie przeciętnego kowalskiego - co zgodnie z wynikami badań seksuologów oznacza 10-15 minutowy seks , 3-4 razy w tygodniu , przy co najwyżej godzinnej grze wstępnej. ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@arek4444: nie chodzi o bycie seksualnym artysta tylko zaspokajanie swoich ale i partnerki potrzeb. Tego się trzeba NAUCZYĆ a nauka ta jest nie na podstawie kamasutry tylko doświadczania.

Wydaje mi się, ze w dzisiejszych czasach ludzie co do partnerów maja większe wymagania i ludzie nie biorą tak wcześnie ślubów jak kiedyś z byle kim i byle szybko :)
normalna i w pełni zsocjalizowana 25-latka jest już mężatką


@arek4444: skad taki pomysl? Przeciez 25 latka to ledwo studia skonczyla i nie ma zadnej stabilizacji ani porzadnej pracy dzieki ktorej moglaby pozwolic sobie na niezaleznosc i jakikolwiek wybor w zyciu. Wlasne mieszkanie albo cokolwiek.

wśród 19-latek, te jednak wydają mi się raczej niedojrzałe.


A Ty to sorry, jaki jestes? Przejrzały...?
Są 19 latki, które maja wlasne firmy, osiagniecia sportowe, prowadza klika
nie chodzi o bycie seksualnym artysta tylko zaspokajanie swoich ale i partnerki potrzeb. Tego się trzeba NAUCZYĆ a nauka ta jest nie na podstawie kamasutry tylko doświadczania.


@Babarbie: I rozumiem ze to doswiadczenia zbiera sie nawet przez kilkanascie lat?
Wiesz, mi do zaspokojenia potrzeb seksualnych wystarczy tylko orgazm, tego nie trzeba sie uczyc.

Wydaje mi się, ze w dzisiejszych czasach ludzie co do partnerów maja większe wymagania i ludzie nie biorą
Wiesz, mi do zaspokojenia potrzeb seksualnych wystarczy tylko orgazm, tego nie trzeba sie uczyc.


@arek4444: bo jestes aspoleczny i nigdy nie byles w relacji romantycznej.

Also jak widac nie potrzebujesz wcale drugiej osoby do seksu. Czyli zostaje czynsz.

Czyli moj pech polega miedzy innymi na tym, ze urodzilem sie w zlych czasach.( ͡° ʖ̯ ͡°)


Twoj pech polega na tym ze jestes #!$%@? i na kazda impotencje
skad taki pomysl? Przeciez 25 latka to ledwo studia skonczyla i nie ma zadnej stabilizacji ani porzadnej pracy dzieki ktorej moglaby pozwolic sobie na niezaleznosc i jakikolwiek wybor w zyciu. Wlasne mieszkanie albo cokolwiek.


A Ty to sorry, jaki jestes? Przejrzały...?

Są 19 latki, które maja wlasne firmy, osiagniecia sportowe, prowadza klika grup treningowych albo robia wlasne appki na androida.


@InterferonAlfa_STG: Wybacz, ale między tymi dwoma wypowiedziami widzę sprzeczność. Z jednej
jezu tak !! uwierz mi, do zaspokojenia twoih potrzeb nie wystarczy tylko orgazm. ale najepirw spróbuj poznać te potrzeby a nie teoretyzować.


@Babarbie: Wybacz ale w tym zakresie różnimy się całkowicie. Jak mówiłem , mnie wystarczy 10-15 minut nie wyszukanego , prozaicznego seksu. Można powiedzieć, że mam podejście do seksualności podobne do ludzi żyjacych 100 lat temu (to własnie mialem na mysli piszac wczesniej ze urodziłem się w niewłaściwych czasach).
Poszukuję
@arek4444: skad Ty mozesz wiedziec jakie podejscie do seksu mieli ludzie 100 lat temu?
Kiedys seks byl po slubie - prawda?
Tylko wiesz ze ludzie brali sluby od 13 roku zycia, srednio w wieku 15 lat mieli dziecko?

Z swoim 25 letnim prawictwem bylbys jeszcze wiekszym dziwolagiem.